אוהדי בית"ר (ארכיון)
אוהדי בית"ר (ארכיון) צילום: פלאש 90

מחר (יום שישי) בשעה 9 בבוקר שכונת בית וגן תוצף בהמוני אנשים, אוהדי בית"ר, מכל הגילאים והמגזרים כאשר אלה צפויים להגיע בכמויות גדולות אל מגרש האימונים של הקבוצה מהבירה השוכן בצמוד לבית החולים שערי צדק שבעיר.

הסיבה להגעתם של המוני האוהדים שעל פי ההערכה מדובר על אלפים, היא בשל ההסכם ההיסטורי שנחתם השבוע בין הבעלים משה חוגג לנציג משפחת המלוכה באיחוד האמירויות, השייח' חאמד בן ח'ליפה.

בעוד מיעוט אוהדים, בעיקר חברי ארגון 'לה-פמיליה' הנחשבים לקיצוניים בדעתם, יפגינו נגד העסקה אשר הופכת את המועדון לבעלות של שייח' מוסלמי כאשר בן ח'ליפה רכש 50% ממניות הקבוצה, רובם המכריע של האוהדים הירושלמים מחר יפגינו במגרש האימונים בעד העסקה שתביא להשקעה כלכלית רבה וגדולה בקבוצה וממילא גם להצלחה מקצועית אדירה שבסופה גם זכיה בתארים אחרי מעל ל-12 שנות בצורת.

בבית"ר נערכים להגעתם של אלפי האוהדים והיום אמרו כי "בעקבות רצון אוהדי הקבוצה להגיע מחר לבית וגן, אנו נערכים לאירוע על מנת שיעבור בצורה בטוחה לכל הצדדים, כמובן בהתאם למגבלות הקורונה".

על פי הודעת בית"ר, בניגוד למחאה שהתקיימה ביום שישי שעבר על ידי כ-70 אוהדים חברי ארגון 'לה-פמיליה' שפרצו למגרש באין מפריע ופוצצו את האימון מבלי התערבות המשטרה, הפעם "משטרת ישראל וכוחות אבטחה רבים יהיו במקום משעות הבוקר המוקדמות על מנת לשמור על הסדר, וכמו כן מצלמות מיוחדות יופעלו על מנת לאתר מתפרעים ולזהות אנשים שיקראו קריאות גזעניות".

גם בעלי הקבוצה, משה חוגג יגיע לאימון ובבית"ר קראו לכל האוהדים להגיע ולתמוך בהסכם ההיסטורי שיביא להצלחת המועדון ולחזרתו לצמרת הכדורגל הישראלי: "אנו קוראים לכל מי שרוצה להגיע, בכל גיל, להגיע ללא חשש".

"אנו מכבדים את כל מי שמגיע לאימון להביע את דעתו בעד או נגד, אבל לא ניתן להפר את החוק ולו לרגע אחד. אנו מזהירים כי תהיה אפס סובלנות כלפי הנושא ומי שיקרא קריאה גזענית יזוהה לאחר מכן וייתבע גם על ידי המועדון", הזהירו בבית"ר את המיעוט.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו