השקעה
השקעהבי גרופ

מגפת הקורונה שינתה את כללי המשחק. זה לא חדש – כבר חודשים ברור שמה שהיה הוא לא מה שיהיה יותר, כמעט בכל תחום בחיים שלנו.

אין הזדמנות טובה מזו לקחת את גורלנו הכלכלי בידינו, לשנות מסלול ולהתקדם לעבר עצמאות פיננסית אמיתית. ההשקעה הנכונה כיום יכולה להתגלות כאבן פינה לחיים שתמיד רציתם – ויש השקעה נכונה כזאת כעת.

BGROUP פועלת עם משקיעים ישראלים – ממש כמוני וכמוך – באחד משוקי הנדל"ן הצומחים ביותר בעולם, ומזמינה כעת שורה חדשה של משקיעים לגלות את ההזדמנות, ולהתחיל לראות רווחים. בסכום השקעה התחלתי זעום של 119,000 שקל בלבד, תוכלו להיות הבעלים של דירת יוקרה מאובזרת בבניין חדש על חוף הים השחור. נשמע מעניין? המשיכו לקרוא.

גיאורגיה, אחת המדינות המתפתחות באזור היבשת האירופית, מושכת לתוכה גל של השקעות מצד זרים, שגילו את ההזדמנות הטמונה בשוק שלה. מתוך הבנה שאט-אט המדינה הופכת לאלטרנטיבה התיירותית עבור אירופאים רבים, הממשלה הגיאורגית משקיעה מיליארדים בפיתוח תשתיות ומודרניזציה של המדינה.

היהלום שבכתר הזה היא העיר בטומי – עיר השוכנת על חצי אי על הים השחור, מוקפת בשרשרת הרים עוצרי נשימה ומוכרת כמגנט תיירותי. העיר מתגאה ברובע העתיק שלה, במסעדות היוקרתיות הרבות, בחוף ים בלתי נגמר, באטרקציות התיירותיות המקיפות אותה ובמחירים השווים לכל נפש.

לכן BGROUP בחרה בבטומי למיקוד פעילותה – לקבוצה יש רקורד עשיר של למעלה מ-11 פרויקטים מוצלחים בעיר, והיא מהשחקנים הגדולים והמוכרים בעולם הנדל"ן הגיאורגי. בינתיים, יזמים רבים כבר גילו את בטומי – אך אין מה להשוות זאת אל מול השקעה עם החברה בעלת הניסיון העשיר ביותר, ובעלת קשרים מקומיים ענפים לטובת ניהול ההשקעה והנכס.

רוצים להפסיק לראות אחרים מרוויחים, ולהתחיל להרוויח בעצמכם? BGROUP משווקת בימים אלה יחידות דיור להשקעה בפרויקט היוקרה Calligraphy Towers – מתחם עצום של שלושה מגדלים בני 45 קומות על קו החוף, שישכנו בתוכם מלון מבית הילטון העולמית, בית קזינו ענק, שתי בריכות, מגרשי ספורט, חללי עסקים וכנסים ועוד.

BGROUP מציעה יחידות דיור מאובזרות לחלוטין בפרויקט, כעת במחיר פריסייל של 119,000 שקל בלבד, בתנאי תשלום נוחים ביותר, בהתאם לתקופה: רק 40,000 שקל במעמד החתימה, והיתר בתשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. BGROUP מלווה את הרוכשים מקצה לקצה בתהליך הרכישה – מליווי משפטי בישראל ובגיאורגיה, דרך כל הביורוקרטיה ועד להשכרת הנכס וניהולו.

הקבוצה עובדת עם חברת ניהול בינלאומית, המתחייבת ל-8% תשואה שנתית, אבל פה לא נגמרות האפשרויות לרווחים: אחד האפקטים של הכלכלה העולמית המגמגמת הוא שער הדולר הנמוך. לכן, השקעה כעת בשוק זר (המתבצעת בדולרים) צפויה להניב רווח פעמיים – פעם אחת על עליית ערך הנכס, ופעם אחת על עליית ערך הדולר.

אין למה לחכות – זה הזמן לקחת את גורלנו הכלכלי בידינו – וההזדמנות כבר ממתינה.

לפרטים נוספים:2806*