בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ' צילום: Yonatan Sindel/Flash90

מרכז האיחוד הלאומי אישר שורה של הוראות שעה בתקנון המפלגה המעניקות גיבוי ומרחב תמרון ליו"ר המפלגה ח"כ בצלאל סמוטריץ' בכל הנוגע לצעדים הנדרשים לשם היערכות המפלגה לבחירות הקרובות.

האישור כולל את בחינת פתיחת שורות המפלגה וצירוף חברים נוספים וחתימה על הסכמים פוליטיים.

יו״ר האיחוד הלאומי סמוטריץ׳ אמר כי "חודשים רבים, פיללנו שהממשלה תתפקד ותעניק סיוע על מנת לעבור את התקופה המורכבת של הקורונה באופן מיטבי. לצערי, נראה שהממשלה נכשלת בכל פרמטר ואין מנוס מבחירות".

"אנחנו ניערך על הצד הטוב ביותר כדי להמשיך לשרת את הציונות הדתית כמו את אזרחי ישראל כולם. יש לפנינו אתגר גדול של המשך הייצוג הפוליטי של הציונות הדתית, ונעשה זאת בע"ה באחדות ובשיתופי פעולה רחבים כפי שהציבור דורש מאיתנו", דברי סמוטריץ'.

ח״כ אופיר סופר הוסיף, "אני שמח שמרכז המפלגה מבין את החשיבות של מרחב תמרון גדול יותר ליו״ר המפלגה ולהנהלה בכדי שנוכל להעצים את כוחה של המפלגה ולבסס אותה כמפלגת הציונות הדתית, דבר עליו אנחנו עמלים תקופה ארוכה ע״י חיבור לשטח ועבודת מטה יסודית".

מנכ"ל המפלגה יהודה ולד סיכם, "אנו ממשיכים בהכנות ובמהלכים לחיזוק מפלגת הציונות הדתית לקראת הבחירות הבאות. אני מודה לחברי המרכז על דיון מכבד ,ענייני ומשמעותי שהתנהל במשך מספר שעות ומשקף פוליטיקה חדשה, ערכית ומכבדת. בעז"ה יחד נמשיך לעשות טוב למען עם ישראל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו