"משה נשמה": אוהדי בית"ר נרגשים

אחרי עסקת בית"ר ירושלים והשייח' האמירותי: מאות אוהדים הגיעו למתחם האימונים בבית וגן להפגין בעד ונגד הרכישה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ה בכסלו תשפ"א

מאות אוהדי בית"ר ירושלים הגיעו הבוקר (שישי) למגרש האימונים בבית וגן כדי לתמוך בהסכם למכירת הקבוצה לאיש העסקים מאיחוד האמירויות.

גם אוהדים מ"לה פמיליה" הגיעו למקום כדי להפגין נגד ההסכם. כוחות אבטחה ומשטרה שומרים על הסדר.

רונן רובס, אוהד בית"ר ירושלים, אמר לערוץ 7: "באתי להביע תמיכה בעסקה של חוגג עם בן ח'ליפה מדובאי ואני מברך אותו בברכת ברוך הבא ושיראה מי הם האוהדים השפויים שרוצים בהצלחת בית"ר ירושלים''.

"אנחנו הרוב הדומם של היציע המערבי וגם המזרחי ואנחנו בעד העסקה", הדגיש רובס. ''יש מיעוט שמתנגדים ואני מקווה שהם בסוף גם יתמכו".

רובס הביע תקווה שהעסקה "תעלה את בית"ר לאירופה וגם הצלחה בליגה הישראלית. הגיע הזמן שוב לראות עוד הפעם אליפות וטדי מלא בקהל שאוהב את הקבוצה".

אחד האוהדים, נתנאל אברהם, אמר לערוץ 7 כי מדובר ביום חגיגי עבורו: ''יום מאושר. בית"ר ירושלים אומרת לא לגזענות. בית"ר צריכה לצעוד לעתיד חדש וטוב יותר".

אחד האוהדים, תושב הצפון בשנות ה-30 לחייו, עוכב על ידי המשטרה לאחר שעל פי החשד איים על אנשי תקשורת במתחם האימונים בבית וגן.

הבעלים של בית"ר ירושלים, משה חוגג, חתם ביום שני בדובאי על העסקה עם השיח' חמד בן ח'ליפה, שירכוש 50 אחוז מהבעלות על המועדון. העסקה יצאה לדרך בזכות הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות.

"ערב חג החנוכה המנורה הבית"רית נדלקת באור חדש ומרגש במיוחד. אנחנו מצעידים ביחד, כולנו, את המועדון לימים חדשים של דו קיום", אמר חוגג.

בבית"ר ירושלים סיפרו כי ההתחייבות של בן ח'ליפה להשקעה תעמוד על למעלה מ-300 מיליון שקל בעשר השנים הקרובות.

"הכסף אשר ייכנס לקופת המועדון ישמש בראש ובראשונה להשקעה בתשתיות, נוער ורכישת שחקנים פוטנציאליים להתפתחות", נמסר מבית"ר ירושלים. "כמו כן, יוקם דירקטוריון חדש לקבוצה שיכלול גם את בנו של השיח', מוחמד בן חמד בן ח'ליפה, אשר יהיה נציגו בכל הקשור למועדון".טוען....

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il