חביב פרץ עם נשות אמונה
חביב פרץ עם נשות אמונה צילום: דיקלה מרזר

השבוע החלה הריסת המבנה המרכזי של בית הספר אוהל מאיר לקראת בנייתו המחודשת. הגעתי למקום יחד עם ראש העיר אבי אלקבץ, מנכ"ל העיריה שלום שלמה וגזבר העירייה יצחק שריקי, בכדי לצפות ברגע ההיסטורי, ההתרגשות היתה גדולה.

אוהל מאיר הינו בין בתי הספר הוותיקים בעיר, בו למדו לא מעט מילדי העיר. כולי תקווה כי כבר בתקופה הקרובה תחל מלאכת הבנייה המחודשת. לילדי הציבור הדתי לאומי מגיע ללמוד במבנים חדשניים ומודרנים. תודה לראש העיר אשר מוביל את מהפכת הבינוי במוסדות החינוך בעיר, לראש מינהל חינוך, טינה ולדמן ולמנהל בית הספר ו-ועד ההורים.

נפגשתי עם יאיר גנץ, מנכ"ל חברת תרבותי. חברת תרבותי הינה חברה אשר מתמחה בחידוש ופיתוח אתרי מורשת, תיירות ותרבות. בפגישה יאיר חשף בפניי את המשחק "שבט אחים", אשר פותח עבור ציון יום הגירוש של יהודי איראן יארצות ערב. בנוסף חשבנו יחד על אפשרות של חידוש טכנולוגי עבור אתרי מורשת עירוניים.

השתתפתי יחד עם ראש העיר בחלוקת מחשבים באולפנת צביה. יחד עם ראשת האולפנא שמחה שטמלר והצוות החינוכי הענקנו לבנות מחשב נייד. פרויקט זה הינו חלק מפרויקט "מחשב לכל ילד" אותו מקדם ראש העיר, אבי אלקבץ, בעיר.

שמחתי להגיע השבוע לבית אריאלה, לברך במפגשים אותם קיימו נשות אמונה. השיעורים הועברו על ידי אריאלה עלי ונאוה ענזי בנושא חנוכה, באופן פרונטלי עם שמירה על ההנחיות. ישר כח לדניאלה בן חמו על ההובלה.

הגעתי לברך בחידון חנוכה אשר התקיים על פי ההנחיות בבית הספר אוהל מאיר. החידון התקיים במרחב פתוח לכיתות ג'-ו', בכמה שלבים. בשלב האחרון של החידון שאלתי את משתתפי החידון את שאלת הגמר. ישר כח לאדרת גדמו, רכזת חברתית, להודיה חמו רכזת תורנית, לסיגלית ז'ינו ולאבנר קובי מנהל בית הספר.

כחלק מיום המורה שצוין השבוע, חילק יוני חזי מנהל קרית החינוך אורט יהודה, שי אישי לכל מורה, בהוקרה והערכה גדולה על מסירותם החינוכית עבור תלמידי קרית החינוך. בנוסף, הוענק לראש העיר ולי על ידי הנהלת קרית החינוך שי צנוע, עבור חג החנוכה.

לסיום, ברכת מזל טוב ליצחק לוי ולרעייתו טופז. ראש העיר ואני בירכנו אותו ביום חתונתו לבניין עדי עד.

שבת שלום
וחנוכה שמח,
חביב.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו