כוכבי אותיות וילדים נחשפים

כוכבי אותיות וילדים יוצאים מהמגזין אל סרטון חדש ומסבירים על כותבי הטורים, כותבי המדורים השונים, המאיירים והאנשים מאחורי הקלעים.

טל ביסמוט , כ"ח בכסלו תשפ"א

רגע לפני חג החנוכה שחרר מגזין הילדים "אותיות וילדים" סרטון חדש ומסקרן לרשת בו מופיעים כל כוכבי המגזין האהובים, ביניהם כותבי הטורים, כותבי המדורים השונים, המאיירים וגם האנשים שעומדים מאחורי הקלעים, בחדרי העריכה ובהוצאה לאור.

הסרטון המושקע בהפקת "אותיות וילדים" עשוי בצורה הומוריסטית וקלילה ופונה בצורה ישירה אל קהל היעד הטבעי שלו- הילדים. הכותבים מספרים בזה אחר זה על הסיבה למה לכתוב דווקא לילדים, על הילד הפנימי שבתוכם ועל אלפי התגובות החמות שהם מקבלים במערכת מהקוראים הצעירים.

"הכי כיף לכתוב לכם, הדמיון שלכם הכי משוחרר, הלב שלכם הכי פתוח," אומר יהונתן רוזנהק, כותב הטור "בראש של יונתן", "יום אחד חלק מהקוראים האלה יהיו בעצמם כותבים," מוסיף המאייר שי צ'רקה, בעל מדור הקומיקס "הרצל". "תדעו שמאחורי כל מדור, כל מילה, כל תמונה בעיתון יש אהבה גדולה אליכם," אומרת עדי אהרון, עורכת המגזין. "לראות אתכם קוראים את המגזין, הופכים אותו מצד לצד צוחקים ונהנים, זה הכיף שלנו." אומר אביחי בוארון, ההוגה והמוציא לאור של המגזין.

להצטרפות עכשיו לחצו כאן

המגזין שיצא לראשונה לפני כ6 שנים והתאחד עם 'אותיות' הנחיל מהפיכה של ממש בתחום עיתוני הילדים ובעזרת עידוד קריאה וכתיבה ויצירת תכנים איכותיים לילדים המעוררים לסקרנות ויצירה, הוא גדל ומתפתח מידי שנה ומגיע פעמיים בחודש לעשרות אלפי משפחות מרוצות ברחבי הארץ, השואפות לקבל תוכן ערכי ואיכותי לילדיהם.

לכבוד חנוכה "אותיות וילדים" בשיתוף עם חברת "הקובייה" יוצא במבצע מיוחד ומעניק משחק קופסא יוקרתי וגם מחיר הכרות -לחודש ראשון רק ב-5 ₪ ורק בימי החנוכה !

הצטרפו גם אתם לאלפי המשפחות שכבר נהנות ממגזין הילדים האיכותי של "אותיות וילדים"

בסרטון משתתפים: שי צ'רקה, יהונתן רוזנהק, נדב נווה, טוביה רוזנפלנד, חיים אקשטיין, אתי אלבוים, מושיק גולסט, אבי פרידמן, עדי דוד, אבישי שטרית, נתנאל אפשטיין, תמר הירדני, דורון שפר, חיים ולדר, שרה בר אשר, וגם הבובה בדמות "מוקי בר חוסן" שמכניס קטעי הומור בין הראיונות. בנוסף השתתפו גם צוות עורכות המגזין, עדי אהרון ונופיה בר ניצן ואביחי בוארון.