מאמן נוסף מליגת העל בכדורגל פוטר

אחרי ההפסד אמש בתוצאה 1:0 למ.ס אשדוד וכשבמאזנה 11 נקודות מ-30 אפשריות, פיטרה הפועל כפר סבא את מאמנה עמיר תורג'מן

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ז בכסלו תשפ"א

מאמן נוסף מליגת העל בכדורגל פוטר-ערוץ 7
כדורגל
צילום: ערוץ 7

3 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו ו-5 הפסדים, זהו מאזנה של הפועל כפר סבא בעשרה מחזורי ליגה שמעמיד אותה במקום התשיעי בטבלת ליגת העל בכדורגל.

זה לא המאזן הסביר במונחי הכדורגל הישראלי כי אם שורה של מרכיבים שהביאו את המועדון הירוק מכפר סבא להודיע היום (ראשון) על פיטוריו של מאמנה - עמיר תורג'מן.

אמנם תורג'מן בן ה-48 מפוטר אחרי ההפסד אמש למ.ס אשדוד בבית בתוצאה 1:0, אך האמת היא שפרידה ממנו הייתה רק עניין של זמן ובכפר סבא רק חיכו להפסד בכדי להיפרד ממנו. למעשה, הפרידה הייתה מתוכננת כבר לפני זמן רב אך אז הגיע הניצחון הגדול והמפתיע על מכבי חיפה והקשר בין השניים נמשך בלית ברירה.

עם נקודה אחת בלבד שהשיג מ-9 אפשריות, נגמרו ההזדמנויות של תורג'מן שמפוטר מקבוצה נוספת, רביעית בקריירת האימון שלו בליגת העל בכדורגל - אחרי מ.ס אשדוד, בני סכנין וסקציה נס ציונה. בכולן לא הצליח להחזיק מעמד יותר מ-10 חודשים.

לא רק לתורג'מן יש מוניטין של פיטורים אלא גם לכפר סבא שבשלוש שנים וחצי הספיקו לאמן אצלה לא פחות מ-7 מאמנים, כולל הבעלים ומאמן העבר יצחק שום ששימש כמאמן זמני.

את מקומו של תורג'מן עשוי לתפוס ליאור זדה, מאמן הפועל ניר רמת השרון מהליגה הלאומית שכבר הספיק לאמן בליגת העל כשאימן את סקציה נס ציונה. האם זה יעזור לקבוצה מהשרון? לא בטוח בכלל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il