תורן תקשורת חדש ישפר את הקליטה באפרת

במעמד שר התקשורת יועז הנדל וראש מועצת אפרת עודד רביבי הונף תורן תקשורת בחלקה הצפוני של המועצה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ז בכסלו תשפ"א

תורן תקשורת חדש ישפר את הקליטה באפרת-ערוץ 7
עודד רביבי והשר הנדל
צילום: שמואל פיטוסי

לאחר כ-12 שנים של מאבקים, דיונים ופגישות יוכלו ממחר (שני) תושבי חלקה הצפוני של אפרת ויישובי הסביבה בגוש ליהנות מגלישה מהירה יותר, זמינות תקשורתית ונגישות אינטרנטית.

במעמד שר התקשורת יועז הנדל, ראש המועצה עודד רביבי, קמ"ט תקשורת ונציגים נוספים הונפה היום אנטנה סלולרית שתשדרג את איכות החיים של תושבי הסביבה.

במעמד ההנפה אמר השר הנדל, "אני מאוד שמח להיות פה, לפתור בעיה של 12 שנה כמו שראש המועצה הגדיר. מדינת ישראל נמצאת בפיגור בתחום התשתיות ובתחום הכיסוי, אנחנו מעלים את חובת הכיסוי מ75% ל95%. נשפר גם חפיפה בין אנטנות, ובעיקר בעיקר למצוא עוד ועוד אתרים שנרים תרנים, תשתיות כדי שלכל אזרח ישראלי בכל מקום יהיה כיסוי וקליטה, זה לא רק איכות חיים זה גם מציל חיים. אז בהצלחה ואני מקווה שמחר מחרתיים כבר תושבי אפרת וגוש עציון ירגישו את ההבדל".

ראש המועצה עודד רביבי הוסיף, "הנפת התורן היום היא סוף במסע ארוך שנמשך למעלה מ-11 שנה. זו הזדמנות לומר תודה גם לשר התקשורת שזוכה להניף את התורן. מאז כניסתי לתפקיד פעלנו כדי לקדם את התקשורת במועצה ובגוש עציון. עברנו שרים, מנכ"לים ויועצים אין סוף ועתה הגענו אל מה שהיה צריך להיות ברור מאליו. גלישה מהירה, תקשורת טובה ונגישה ושיפור משמעותי באיכות החיים".

"אני בטוח שכבר מחר אחרי שהגלישה והקליטה ישתפרו יציבו לנו אתגרים חדשים של עשייה התושבים באפרת", סיכם רביבי.