דודי אמסלם     
דודי אמסלם צילום: Hadas Parush/Flash90

הגב' זילבר ומר מנדלבליט ממשיכים עם ההתנהלות הבריונות שלהם ודורשים להנציח את הנבחרת האליטיסטית של יש עתיד. הם יעשו ועושים הכל כדי להפריע לי בעבודתי, תוך כדי שהם עוברים באופן גס ובוטה על החוק.

אני מציע לחבורת המלומדים הזו פשוט לקרוא היטב את חוק החברות הברור, ובכל מקרה אין בכוונתי לחתום על על שום מועמד מהנבחרת הנוכחית, ואין לי שום כוונה לאמץ את חוות הדעת המעוותת וההזויה הזו.

בשם השיוויוניות הם החליטו להטמיע חריגות על מנת שאותה אליטה תוכל להכניס את אנשי שלומה, שלא עמדו בקריטריונים שהם המציאו.

משאת הנפש שלי היא שנבחרת הדירקטורים תשקף את כלל החברה במדינת ישראל, את הפריפריה ואת העם, את העובד במפעל ואת עקרת הבית, ולא רק את הקצפת הצפונבונית שנבחרה על ידי לפיד ויוגב, זו שגם השתלטה על מערכת בתי המשפט, העולם הכלכלי והתרבותי במדינת ישראל.

ככה זה עובד אצל אדוני הארץ - קודם הם ממציאים חוק, ואז באצטלה של שיוויוניות הם מרחיבים אותו במקומות שנוח להם ומשתלטים על כל המערכות בישראל.

אני אנחה את רשות החברות להמשיך ולקדם את פעילות החברות על פי חוק החברות ככתבו וכלשונו, כפי שנאמר בספר דברים "לֹא־תֹסֵ֣ף עָלָ֔יו וְלֹ֥א תִגְרַ֖ע מִמֶּֽנּוּ". ואגב שיוויוניות, אז למה לא עד הסוף? אולי בשם אותה שיוויוניות נקים גם מאגר לשופטי בית המשפט העליון במדינת ישראל, ובא לציון גואל...