מנורת ירח
מנורת ירח צילום: FREEPIK

בעולם העיצוב אי אפשר להתעלם מנוכחותם של האקססוריז. הם משרים אווירה מתאימה לאותו החלל ומשלימים את העיצוב שבחרנו עבורו.

ויחד עם זאת, חלק גדול מאוד מהמוצרים נועדו גם כדי לשרת צרכים שונים בהתנהלות הביתית ולהפוך אותה לנוחה ומטיבה. מהסיבה הזו, חשבנו שיהיה מיותר לפתוח שנה חדשה וטובה יותר בלי להכיר את מנורת הירח – המוצר הביתי הטרנדי ביותר של השנה האזרחית החדשה.

זה רק אור הירח

מאז ומתמיד האדם הביט מעלה ותהה לגבי משמעויות הירח. אגדות נכתבו עליו, סיפורים סופרו עליו וגם אמונות שקשורות בו התפתחו עם השנים. יש משהו באור הלבנה הרך והנעים שמושך אותנו ואפילו יוצר הרגעה מסוימת. אנחנו מבטיחים לאחרים שנגיע עבורם עד הירח או שנוריד אותו למענם. אנחנו מתייחסים אליו במגוון רחב של מצבים, אבל מזהים בו גם את התום והילדות שזכורים לנו מסיפורים ושירים מפעם.

לכן כששווקו לראשונה בישראל מנורות ירח מעוצבות, היה קשה להתעלם מהייחוד המתבקש. את הרעיון הגו לראשונה מעצבים תעשייתיים ממספר מדינות בעולם, שיצרו מודל כדורי שמחקה את דמותו של הירח המלא ובתוכו נורת לד שמאפשרת לתוצר לזרוח ולהפוך לתחליף ראוי למנורה הביתית. כיום מקשטות מנורות הירח אלפי חדרי שינה של ילדים ומבוגרים כאחד והופכות לפריט שימושי, יפה ומעצים מאוד את האווירה בתוך חדר השינה.

מנורת הירח: פריט מעוצב שמתאים כמתנה

ייצור מנורות הירח עלה מדרגה וכיום תוכלו להפוך אותו גם למתנה המושלמת. כדי לחקות במדויק את צורתו ודמותו של הירח על גווניו ומכתשיו, משתמשים בתמונות שצולמו מטלסקופים שונים ברחבי העולם. אפשר להשתמש בו כפריט שימושי, אך גם כמתנה שמביעה שנת לילה טובה, רגיעה או מתנות רומנטיות בסגנון "אוהבים עד הירח". הודות לחומרים הקשיחים והאלסטיים שמהם מיוצרת המנורה, אפשר להזמין אותה גם עם חריטה אישית והקדשה מיוחדת.

סוגים ואפשרויות לרכישה

אם אתם מעוניינים להכניס פריט מעוצב ואפקטיבי לחלל חדר השינה, דעו שמנורת הירח מתקבלת בכמה גדלים אפשריים. היא מונחת על מתקן עץ אלגנטי שמוסיף לנראות המיוחדת אך גם מקבע אותה למקומה בעת ההדלקה והכיבוי. מנורת ירח עם חריטה ותמונה אישית יכולים להעצים את הנראות שלה אפילו יותר וליצור גימור מרהיב וייחודי שמתאים מאוד כמתנה ליום הולדת, חנוכת בית וכל סיטואציה שבה אתם זקוקים למתנה מקורית ומעצימה.

פונקציונלי, יפהפה ושמימי בכל חדר שינה

בונוס נוסף ברכישת מנורות הירח, הוא התמחור הידידותי שלהן לצרכן הביתי. אפשר לרכוש אותן בתקציב של כמה עשרות שקלים (לא כולל חריטת משפט או תמונה מודפסת) כדי להעניק לחלל מראה מכובד ואלגנטי. בנוסף, המנורה מגיעה עם חיבור USB לטעינה נוחה ומהירה כך שאין צורך להשתמש בחשמל או בסוללות וכך ליהנות מאקססורי ביתי עם אורך חיים מוצלח ולהשרות בבית אווירה מרגיעה, רומנטית ואפילו שמימית.