כל המשפחה קופצת ביחד לסרנגטי! לא מאמינים?

הופעות כבר תקופה ארוכה, לטייל קשה בגלל מזג האוויר, ומול המסכים קצת בעיה, בהתחשב בתוכן הבלתי צנוע בעליל שמציף את שלל הערוצים.

ערוץ 7 , כ"ט בכסלו תשפ"א | עודכן: 09:59

כל המשפחה קופצת ביחד לסרנגטי! לא מאמינים?-ערוץ 7
הישרדות בטבע
צילום: טוב

חג החנוכה ממשיך להיות סוער. הופעות כבר תקופה ארוכה שאין בגלל ענייני קורונה, לטייל קצת קשה בגלל מזג האוויר, ובילוי משפחתי מול המסכים? קצת בעיה, בהתחשב בתוכן הבלתי צנוע בעליל שמציף כיום את שלל הערוצים.

להצטרפות לערוץ

אבל לא חייבים להעביר חג אורים בצורה קרה: רק בערוץ ToV- “הישרדות בטבע”, סרט האקשן הנהדר לכל המשפחה. מטוס קל ובו אח ואחות מתרסק עמוק בתוך הסרנגטי הפראי, והשניים מוצאים עצמם לבדם מול הטבע הפראי, כשהם מנסים לשוב הביתה. בעצם, לא ממש לבדם: מתלווה אליהם כלבם הנאמן וגם… פיל קטן אותו הם פוגשים בדרך.

האם ניתן לשרוד בערבות אפריקה כשלרשותך רק בן משפחה אהוב, שני בעלי חיים והרבה אמונה? “הישרדות בטבע” ירתק אתכם לספה בצפיית חובה לכל המשפחה לכבוד החג רק בערוץ ToV.

ערוץ הטלוויזיה והסרטים החדש והנקי שנפתח בסערה ממשיך לצבור עוד ועוד תכנים וכך גם עוד לקוחות מרוצים שחיפשו ומצאו ערוץ עם תוכן מסונן ומבוקר שמתאים לצפייה לכל המשפחה. בצוותא עם תוכנית הריאליטי הקורעת החדשה “הדבר הטוב הבא” בכיכבם של הרכב ‘אנדרדוס’ שעלתה לאוויר בתחילת החג, יוצא הערוץ גם במבצע “שבוע ראשון חינם” בו תוכלו לתת הצצה למאגר הסרטים והסדרות בהם תוכלו לצפות ביחד או לחוד בלי חשש ממבוכה ושלל תכנים לא צנועים.

כאמור, בחוץ קר. אולי תעשו קפיצה קטנה לסרנגטי?