המצלמה הכשרה לבית החרדי

ראיון עם חזקי גולדמן, מנכ"ל סאמויקס ישראל, שמספר על פריצת הדרך החדשה בשוק בעקבות הופעתה של מצלמת האיי-קמרה Icamera SAMVIX

ערוץ 7 , כ"ט בכסלו תשפ"א

עולם המצלמות הכשרות נמצא כבר שנים בפיגור משמעותי מול הטכנולוגיה הפרוצה והמתקדמת.

נוצר הרושם לעיתים שמי שמעונין להקפיד על ערכיו ולא לאפשר את חדירת "פגעי הטכנולוגיה" לביתו – חייב להתפשר על מצלמה מיושנת.

לא עוד. הכירו את מצלמת איי-קמרה מבית סאמויקס (Icamera Samvix) מצלמת הדגל של ענקית הטכנולוגיה סאמויקס, בגירסה כשרה ומהודרת.

חזקי גולדמן מנכ"ל סאמויקס ישראל מסביר, "אנחנו בשיא העומס באמצע חנוכה. בתקופת החנוכה אלפי אנשים מתחדשים במכשירי אלקטרוניקה חדשים ואנחנו משקיעים רבות כדי לתת מענה לביקוש".

מה החידוש הגדול במצלמת האיי קמרה? חסר מצלמות בשוק? למה שאדם ירכוש לילד שלו את המצלמה הזו אם יש אופציות אחרות?

"ראשית, במענה לשאלתך, אכן כן! יש מחסור במצלמות ראויות בשוק! כמובן שמצלמות שמתאימות לתחילת המילניום יש בשפע, אבל מצלמות עם טכנולוגיות 2020 אין בנמצא. איי-קמרה, היא המצלמה הראשונה שהיא גם כשרה וגם הכי מתקדמת מבחינה טכנולוגית.

מתקדם, 2020, כשר, מתקדם, 2020, את זה שמענו הרבה, אפשר את זה גם במילים פשוטות?

"איי-קמרה עם מסך מגע מלא וחלק ונח וכיף לשימוש, חריץ כרטיס זיכרון + זיכרון פנימי ביום שקונים מתחילים לצלם עם הזיכרון הפנימי וללא צורך בכרטיס זיכרון, מצלמת סלפי יש 2 עדשות במצלמה, גם מצלמת סלפי מובנית במצלמה, עריכת תמונות מתקדמת עריכת תמונות מקצועית עם עשרות פונקציות חדשות ושונות והכי חשוב מצלמה כשרה למהדרין ללא וויי-פיי וללא צורך בניתוק מוויי-פיי".

הוא מדגיש "זו לא מצלמה לצלמים מקצועיים שמתפרנסים מצילום, אלא למשתמשים רגילים, חובבי צילום, שרוצים להנציח רגעים ואירועים באופן מתקדם ויחודי ביותר".

"לדעתי הדגם הזה מיועד לבנות בתי ספר ולבנות סמינר ולמצלמות "בית", ולשימוש אישי, ולקהל הזה הוא הכי מתאים ואפילו עדיף "בגלל הנוחות וההתקדמות של המצלמה" – לא לחינם בקהל הנ"ל זה הפך ללהיט של ממש".

היכן ניתן לרכוש את המצלמה ובאיזה מחיר? המחיר המומלץ הינו 699 שח. ניתן להשיג כמעט בכל חנות אלקטרוני וברשתות ובפרט האזורים הדתיים והחרדים.