הישראלים בולטים בפורום העסקים בדובאי

מרום וייצמן סיפר לערוץ 7 על כנס העסקים שארגנה חברת ישרא-דובאי ומשתתפים בו אנשי עסקים מישראל, צרפת, גיאורגיה ומדינות נוספות.

תגיות: דובאי עסקים
יהונתן גוטליב, דובאי , א' בטבת תשפ"א

מרום וייצמן, סמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת 'ישרא-דובאי', סיפר לערוץ 7 על כנס הנדל"ן שיוביל לשיתוף פעולה בין אנשי עסקים מישראל ואנשי עסקים מאיחוד האמירויות.

"לכנס יש 2 מטרות", אמר וייצמן לערוץ 7. "המטרה הראשונה היא להציג את הפעילות הנדל"נית שאנחנו ארגנו. אנחנו לקחנו בלעדיות על פרויקטים בלעדיים בתחום הנדל"ן ואנחנו מציעים מעטפת שלמה למשקיע הישראלי, שכוללת שירותי ניהול ותשואה גבוהה מהרגיל".

"הדבר השני שאנחנו מנסים לקדם בכנס זה פעילות עסקית", הוסיף, "אנחנו הבאנו לפה כמה מחברות הבריאות הגדולות בישראל ואנחנו מנסים ליצור שיתופי פעולה ולמצוא להם משקיעים פוטנציאלים בדובאי, שישקיעו ויתחילו למסד פעילות כאן בדובאי".

כאמור, עשרות אנשי עסקים, יזמי נדל"ן מישראל, צרפת, גיאורגיה ומדינות נוספות, יחד עם רבנים ואנשי ציבור הגיעו בתחילת השבוע לדובאי לכנס 'ישראל - דובאי' שיזמה חברת 'ישרא-דובאי' בראשות איש העסקים וייצמן וחברת 'ויצמן פרופרטיז'.

הכנס משלב כנסים מקצועיים לצד חגיגת חנוכה באווירה יהודית מסורתית על אדמת דובאי. במסגרת הכנס, כאקט הוקרה לידידות הנרקמת בין העמים, יתייצבו רבנים ואימאמים בכירים לטקס הפרחת יוני שלום. כמו כן, תתקיים הדלקת נרות חנוכה בסמוך למגדל הבורג' חליפה המפורסם.

"אנו נמצאים בחנוכה, ימים של ניסים ועוצמה של העם היהודי", אמר וייצמן. "שנה שעברה אף אחד לא האמין שאת חנוכה השנה נחגוג בהדלקת נרות חנוכה בדובאי עם חברינו החדשים מהאמירויות. לצד הקשרים החבריים אני בונים כאן גם קשרים עסקיים הדוקים שיפתחו אפשרויות רבות ומגוונות למשקעים מישראל וממדינות נוספות".