לעשות ביטוח רכב אונליין - זאת הדרך הכי טובה להשיג את המחיר הכי זול

הרגע הזה בשנה שאתם צריכים לחדש את הביטוח הוא רגע קריטי. במקום לבדוק מה משתלם לנו אנו נשארים עם הביטוח העכשווי וממשיכים הלאה.

ערוץ 7 , ב' בטבת תשפ"א

לעשות ביטוח רכב אונליין - זאת הדרך הכי טובה להשיג את המחיר הכי זול-ערוץ 7
ביטוח רכב
צילום: ISTOCK

הרגע הזה בשנה שאתם צריכים לחדש את הביטוח הוא רגע קריטי שאתם יכולים לחסוך לעצמכם המון כסף.

הבעיה היא שאנו עובדים באופן אוטומטי במקום לבדוק מה משתלם לנו אנו נשארים עם הביטוח העכשווי וממשיכים הלאה, אפילו אם המחירים הועלו. אם אתם רוצים לחסוך מאות שקלים בשנה כדאי שתקראו את המאמר הבא.

השוואת מחירים

כפי שציינו, בדרך כלל רוב האוכלוסייה מבטחת את הרכב על בסיס שנתי ללא כל הסתכלות מרחבית. בכל תקופה נכנסות חברות ביטוח חדשות לשוק. כל חברת ביטוח שנכנס לשוק הביטוחים גורמת לטלטלה במחירים כיוון שההיצע גדל. איך זה משפיע עלינו? התחרות בין חברות הביטוח תמיד קיימת וכך גם הצעות המחירים.

מלבד לביטוח הפול הקשור לאופנוע, אך חברת ביטוח אינה משווה מחירים, ואם המחירים זהים סביר להניח שהתנאים שונים ואף יותר משתלמים בחברות אחרות. ביטוח רכב אונליין מאפשר לכם לראות את כל הפרטים החשובים בדף אחד, את כל המחירים של כל החברות ואף ניתן לכוון את טווח המחירים אליהם אנו מכוונים. לכן, ביטוח רכב אונליין הוא הצעד החכם ביותר עבורכם, ברגע שיש לכם את כל המידע אנו מגיעים לשלב השני.

אל תתביישו להתמקח

כאשר כבר יש לכם מספר הצעות מחיר של חברות שונות יש לכם את קלף המיקוח, אל תקבלו כל מחיר כאל מובן מאליו. ברגע שיש לכם מספר הצעות מחיר תוכלו להדגיש זאת בפני חברת הביטוח ולבדוק אם יש להם דבר טוב יותר להציע לכם.

מסלולים

כאשר אתם עושים ביטוח רכב אונליין תוכלו לראות את כל האופציות העומדות לרשותכם. כיום קיימים מספר מסלולים שונים של ביטוחים שיכולים להוזיל לכם את המחיר באופן משמעותי. המסלולים משתנים לפי גיל, לפי עבר ביטוחי ואפילו אם אתם לא נוסעים בשבת. מסלולי ביטוח רגילים הם תמיד יקרים יותר מאשר המסלולים המגוונים, לכן ביטוח רכב אונליין הוא הרבה יותר מפורט והרבה יותר מותאם ואפילו יותר זול ממה שדמיינתם.

מה זה אומר ביטוח רכב אונליין?

ביטוח רכב אונליין הוא לאו דווקא להיכנס לאתר חברת הביטוח ודרכה לבטח, זאת הדרך הפשוטה ביותר ולאו דווקא המשתלמת. תמיד, בכל קנייה שאתם עושים מומלץ להיעזר באתר להשוואת מחירים, ככה אתם מקבלים תמונה מלאה לגבי מה שקורה בשוק.

אתר של ביטוח רכב אונליין הוא אתר ניטרלי ללא שום אג'נדה ולכן נגלה לכם סוד… ייתכן ובאתר להשוואת מחירים תמצאו מחירים זולים יותר עבור ביטוח רכב מאשר אותו ביטוח בדיוק באתר החברה, זאת מכיוון שכל המחירים באתר השוואות גלויים ואילו באתר החברה אינם גלויים. מהיום תוכלו לחסוך מאות שקלים בשנה, להנות ממגוון מסלולי ביטוח ואפילו מהטבות שלא עלו בדעתכם.