מקימים מגרש מקורה לתלמידי בית ספר אורט יהודה ואוהל מאיר
מקימים מגרש מקורה לתלמידי בית ספר אורט יהודה ואוהל מאיר צילום: דיקלה מרזר

השבוע התקיימה ועדת בטיחות בראשותי, לאור מצב התחלואה בעיר והיותה עיר אדומה, קיימנו את הישיבה בזום. בישיבה נכחו מוסא חאכו, דרור בן חור מנהל אזור בטיחות בדרכים של הרלב"ד, מנהל השיטור העירוני וחברי המועצה.

בוועדה סיכמנו את השנה החולפת, ואת הפעילויות שנעשו בה על אף אתגרי הקורונה, עם ראיה קדימה לשנת 2021. נאמר על ידי מוסא חאכו, מנהל מטה בטיחות בדרכים "אנו עושים את מירב המאמצים לטובת בטיחותם של תושבי העיר''. תודה למוסא חאכו רכז מתנדבים ומנהל מטה בטיחות בדרכים בעיריית עפולה, ולדרור בן חור מנהל אזור בטיחות בדרכים.

אירחתי השבוע בלשכתי את יו"ר ועד קהילת בני המנשה, שמואל צנקואל ורכז הקהילה הנכנס, אלחנן פנאי מטעם מחלקת הקליטה. בירכתי אותו על תפקידו החדש וכי אני סמוך ובטוח שיעשה את תפקידו כראוי ואנו נמשיך יחד בשיתופי הפעולה.

בפגישה נכח גם ראש העיר, אבי אלקבץ שבירך את אלחנן על בחירתו לתפקיד ואמר: "אני בטוח שאלחנן יעשה את התפקיד על הצד הטוב ביותר, עיריית עפולה מחבקת את קהילת בני המנשה ותמשיך לסייע במתן מענה לצורכי הקהילה". תודה לראש העיר אבי אלקבץ, לאינה אוקון מנהלת מרכז קליטה, לנגה בן אילוז ודיקלה מרזר על הסיוע והתמיכה בקהילת בני המנשה.

ברכות לבית הספר מעלות ניסים, למנהל בית הספר אליאור בטיטו, ולצוות החינוכי על מועמדות בית הספר לפרס החינוך. השבוע קיימנו בבית הספר סיור לקראת ועדת הפרס. הושקעו בבית הספר משאבים רבים לטובת העניין. ישר כח למנהל בית הספר ולצוות בית הספר.

שמחתי לברך את התלמידים והצוות החינוכי של בית הספר נעם מוריה בחידון החנוכה בסימן "גאווה עפולאית". ישר כח למנהל בית הספר, הרב עדי גבר ולרב בית החינוך הרב ניר גמזועל הובלת החידון, כמו כן ברכות למשתתפי החידון ולזוכים.

אני ממשיך ללוות את קבוצת הכדורסל הפועל עפולה והפעם צרפתי אליי את נכדי היקר. השבוע שיחקה הקבוצה במשחק חוץ ברמת גן, בו היא ניצחה ניצחון חשוב. ברכות לקבוצה.

במהלך השבוע האחרון עקבתי אחר הקמת מגרש מקורה לתלמידי בית ספר אורט יהודה, אוהל מאיר ותושבי האזור. המגרש יאפשר לתלמידים רבים מרחב נוסף עבור משחק ופעילות בחוץ בימי הגשמים.
תודה לראש העיר אבי אלקבץ על התמיכה וקידום החינוך הדתי בעיר.

לסיום, ברכת רפואה שלימה והחלמה מהירה למבשר חיים סרוסי היקר, שעבר בשבוע שעבר ניתוח לב פתוח. הדלקתי יחד עם ראש העיר נר חנוכה עם מבשר בשיחת וידאו מרגשת. בריאות איתנה במהרה.

שבת שלום,
חביב.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו