אינסטלטור 24 שעות
אינסטלטור 24 שעות צילום: shutterstock

מדי שנה עם תחילת הגשמים, מבשרות לנו הכותרות על הצפות נרחבות ברחבי נתניה, כשמדי שנה במהלך החורף מתרחשות תאונות דרכים רבות בכבישי העיר.

בחורף האחרון לבדו, נפגעו בתאונות דרכים במהלך החורף (2020-2019) 161 בני אדם ואדם אחד הלך לעולמו.

מעבר לסיכונים הקשורים לתנאי הכביש ולהצפות, הגשמים החזקים גורמים לשורה ארוכה של מפגעים ובכלל זה ליקויים בפעולת הרמזורים, אי-תקינות בשבילים הציבוריים ובמדרכות, היווצרות של שלוליות ענק ועוד.

לא אחת הגשמים העוצמתיים גורמים גם להצפות המחייבות מעורבות של אינסטלטור 24 שעות המתמחה בשאיבת ביוב.

הצפות ביוב עשויות להתרחש לאורך כל השנה

אין ספק שחלק ניכר מההצפות בביוב העירוני הן תוצאה של ירידת כמות משקעים רצינית בפרקי זמן קצרים. עם זאת, חשוב לציין שמעורבות של אינסטלטור בשבת או באמצע הלילה, נדרשת לא אחת גם במהלך הקיץ. זאת כיוון שהצפות בהחלט יכולות להיות תוצאה של שלל גורמים אחרים.

בין השאר מדובר בכשלים וליקויי בנייה, תקלות במערכות הניקוז, בלאי טבעי ותקלות אינסטלציה כאלו ואחרות. למעשה די בכך שפתחי הניקוז או המרזבים יהיו מלוכלכים, שצנרת ישנה תסבול מסדקים או שייעשה שימוש בצנרת לא תקנית, כדי לגרום להצפות רציניות, הדורשות מעורבות מידית.

כמה עולה להזמין אינסטלטור 24 שעות?

חשוב להדגיש שכאשר יוצרים קשר עם אינסטלטור 24 שעות ומזמינים אותו להגיע לטפל בבעיית צנרת מחוץ לשעות הפעילות הסטנדרטיות, בסופו של דבר התשלום יהיה גבוה יותר בהשוואה לתשלום שהייתם צריכים לשלם לו הייתם מזעיקים את האינסטלטור בשעות העבודה השגרתיות: ביקור של אינסטלטור לרוב עולה בין 250-150 שקלים, כשביקור של אינסטלטור בשבת או ביום חול מחוץ לשעות הפעילות, עשוי לעלות עד 400 שקלים.

האם ניתן להמתין עם הקריאה לאינסטלטור?

על מנת שלא תוציאו כסף שלא לצורך, לפני שאתם מזעיקים אינסטלטור מחוץ לשעות הפעילות, הקפידו לנשום עמוק, להירגע ונסו להבין האם מדובר בתקלה דחופה או בתקלה שסובלת דיחוי. אם לדוגמה מדובר בהצפה רצינית שמעמידה את תכולת הדירה בסיכון, אין ספק שיש לפעול במהירות וללא דיחוי ולפנות לאינסטלטור במהירות האפשרית.

אם מדובר לעומת זאת בתקלה שאינה חמורה במיוחד ושלא נראה שהיא עתידה להחמיר, אין שום סיבה שלא תוכלו להמתין עם הקריאה לבוא הבוקר או ליום ראשון. הכוונה היא למשל לתקלות צנרת כמו כיור סתום, דליפה קלה מהברז במטבח או בחדר האמבטיה וכיו"ב.

עם זאת, יתכן שכדאי להזעיק אינסטלטור ביום שבת או באישון לילה, במקרים שבהם אתם אמורים לעזוב את הבית למספר ימים. במקרה הזה, טוב תעשו אם תצליחו לפתור את הבעיה לפני שאתם נפרדים לשלום מהבית. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שתקלות צנרת עשויות להחמיר במהלך הזמן ולכן עדיף שלא לקחת סיכון.

מספר הטלפון שתמיד כדאי שיהיה בהישג יד

נכון להיום ניתן למצוא בנקל עשרות אינסטלטורים מומלצים שמספקים שירות בנתניה. הבעיה היא שכשמדובר במקרים שבהם ישנו צורך להזעיק אינסטלטור 24 שעות, אין לנו זמן לערוך סקר שוק, להשוות מחירים ולקרוא חוות דעת באתרים המרכזים אנשי מקצוע.

לפיכך ההמלצה הטובה ביותר היא לא להמתין לרגע האחרון. תחת זאת מומלץ להקדים תרופה למכה ופשוט לאסוף המלצות מחברים ובני משפחה המתגוררים בעיר, לקרוא המלצות, לערוך השוואת מחירים ולשמור בהישג יד מספר טלפון של אינסטלטור אמין ומקצועי, המספק שירות מסביב לשעון, לכל צרה שלא תבוא. כעת רק נותר לאחל שיהיה לכם חורף חמים, נעים ונטול הצפות.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו