תיקו 0:0 משעמם בין בית"ר למכבי ת"א

המשחק בין שתי הקבוצות עם כמות הקהל הגדול ביותר בארץ שהיה פעם משחק בין שתי מעצמות, התנהל ללא קהל והסתיים ללא שערים

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' בטבת תשפ"א

תיקו 0:0 משעמם בין בית"ר למכבי ת"א-ערוץ 7
בית"ר ומכבי הערב בקרב על עוד כדור אבוד
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

ההר הוליד עכבר. קשה לשחק בלי קהל אין ספק, בטח כשמדובר במשחק בין שתי הקבוצות עם קהל האוהדים הכי גדול במדינה. ועם זאת, גם היעדרות הקהל ממשחקי הכדורגל לא מהווה תירוץ והצדקה לרמת הכדורגל שראינו הערב (שני) מהאלופה בשנתיים האחרונות מכבי ת"א ובית"ר ירושלים.

בית"ר שלא הצליחה לכבוש בששת משחקי הליגה האחרונים שלה מול מכבי תל אביב, מאז מאי 2018, המשיכה לא להצליח גם הערב כשהיא כבר עם 656 דקות ללא שער זכות מול מכבי.

מכבי אמנם הצליחה לעצור את רצף הספיגות שלה הערב, אבל עם 17 נקודות ב-11 משחקים וכשהיא רחוקה מרחק 8 נקודות מהמקום הראשון בטבלה בו נמצאת מכבי חיפה, זו עם פתיחת העונה הכי גרועה שלה מאז עונת 2008/9. ככה אי אפשר לזכות באליפות.

בעוד בית"ר נלחמה, הזיעה, הייתה אגרסיבית, רצתה יותר אך לא יכלה באמת, שחקני מכבי קיוו לגנוב שוב ניצחון בלי להיות ראויים לכך וכשלו.

למעשה, זו נראית כמו מכבי הכי חלשה שהייתה פה בעשרים השנים האחרונות, כזו שאין בה כל רצון, שום מכביזם. אם לשפוט על פי היכולת, נראה כי פרידה ממאמנה היווני דוניס זהו רק עניין של זמן אם ברצונה עוד לנסות ולזכות בתואר היוקרתי ביותר בכדורגל הישראלי - תואר האליפות.

בסיום, 0:0 משעמם, חלש, רווי באיבודי כדור ומיעוט ניסיונות הבקעה. מזל שאין קהל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il