חברת הכנסת אוסנת הילה מארק מהליכוד שוחחה הבוקר (שלישי) עם גולן יוכפז וענת דוידוב על קריאתה "כלבה" לעבר ח"כ מיכל שיר שהצביעה הלילה נגד עמדת הליכוד והביאה להפלת החוק שהיה מאפשר את דחיית פיזור הכנסת.

מארק אמרה, "אתמול ראינו את הפארסה של כחול לבן, זה היה פשוט ביזיון. כחול לבן הראתה לעם ישראל מה חשוב יותר. באופן ברור נתניהו כן רצה למלא את הרוטציה, ומה שעשה אבי ניסנקורן לגנץ זה שהוא פשוט המית אותו פוליטית. גנץ לא מסוגל להיות מנהיג. מה שעשו השכל ושיר, זה מעשה בזוי. אמרתי לשיר שהיא כלבה, ואני לא מתנצלת על זה, היא האדם הכי בוגדני שיכול להיות".

עוד הוסיפה ואמרה: "זה כל כך בזוי, הכניס אותך מנדט מסוים לתוך הכנסת מה את עושה? החלטת ללכת? אין בעיה, תעשי כמו גדעון סער, תחזירי את המנדט ותלכי ותעשי אח"כ כל מה שאת רוצה. הטריק המסריח של אתמול הוא טריק מבזה, לא את הליכוד, אלא אותה. עכשיו כולם יודעים ששיר היא אדם הכי בוגדני שיכול להיות שמחר בבוקר יכולה לקפוץ למפלגה אחרת".

ח"כ מיכל שיר
צילום: ערוץ 7

כאמור, חברת הכנסת מיכל שיר מהליכוד שהצביעה הלילה (שלישי) נגד החוק דחיית התקציב בהצבעה במליאת הכנסת, הודיעה בחשבונה בטוויטר כי היא מצטרפת למפלגתו החדשה של גדעון סער, "תקווה חדשה".

שיר כתבה: "אני שלמה עם מצפוני לעשות את המעט שביכולתי כדי לסיים את המופע המביך הזה של ממשלה תקועה ומסוכסכת שמחזיקה מדינה שלמה בת ערובה של כסאות פוליטיים ולכן אתפטר מהכנסת ואצטרף ל'תקווה חדשה' בראשות גדעון סער''.

חברי כנסת מהליכוד צעקו לעברה של שיר ''תתביישי לך, גנבת את הקול של הבוחרים''. ח"כ אוסנת מארק קראה לה ''כלבה''.

בליכוד זעמו על חברת הכנסת שיר שבהתחלה טענה שהיא חולה ולכן לא הופיעה בשתי הפעמים הראשונות שקראו את שמה במליאה. בפעם השלישית היא התייצבה במליאה ואז הפתיעה והצביעה נגד ההצעה, בניגוד לעמדת הליכוד.

48 שעות לאחר ששיר תתפטר מהכנסת ייכנס במקומה שבח שטרן, מי שהקים את המטה הלאומי בליכוד ועמד בראשו. שטרן (69) נשוי ואב לשבעה, היה ממנהלי תנועת אמנה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו