הסרת שיער בלייזר: מה זה נותן לך?

אצל חלק מהאנשים הסרת שיער בלייזר נחשבת למותרות. למרות שאנשים רבים כבר הבינו את היתרון העצום.

תוכן שיווקי , ז' בטבת תשפ"א

הסרת שיער בלייזר: מה זה נותן לך?-ערוץ 7
הסרת שיער בטכנולוגיית הלייזר
צילום: istock

אצל חלק מהאנשים הסרת שיער בלייזר נחשבת למותרות.

למרות שאנשים רבים כבר הבינו את היתרון העצום של הסרת השיער בטכנולוגיית הלייזר ועשו את הצעד הנכון, החלטנו לפנק אתכם - נשים וגברים כאחד, בעובדות פשוטות שמסבירות אחת ולתמיד: למה הסרת שיער בלייזר היא צעד משתלם ומומלץ לכל אחד ואחת?

1. זה מפנה לכם זמן יקר

תחשבו רגע, כמה זמן גוזלות לכם כל שאר האופציות של הסרת השיער? גילוח בסכין, מריטת השיער במכשירים מכאיבים, מריחת שעווה על העור ועוד.. ואם קצב הצמיחה שלכם הוא אחת לשבועיים לפחות, אתם בטח מבזבזים הרבה זמן יקר על כל הפרוצדורות האלה.

הסרת שיער בלייזר מצריכה גם היא השקעה של זמן – אבל בניגוד לכל השאר, מדובר על השקעה של אחת לכמה שבועות (בהתאם לטיפול שנקבע במכון הלייזר) ולמשך זמן קצוב. לאחר התהליך – אתם נשארים חלקים למשך זמן ארוך. אין צורך בהשקעת זמן נוספת מידי חודש. מתפנה לכם שפע של זמן שאותו תוכלו לנצל למה שתרצו. אולי ללכת לים?

2. זה חוסך לכם המון כסף

כן, מה ששמעתם: נכון, טיפול לייזר איכותי הוא לא דבר זול, אבל מדובר בהוצאה חד פעמית. מה זה לעומת רכישה חוזרת של מדבקות שעווה? של סכיני גילוח? של מכשירים ביתיים יקרים? הוצאה כספית על כל אלו לאורך שונים עולה בסופו של דבר הרבה הרבה יותר מהשקעה חד פעמית בטיפול לייזר איכותי.

ונכון, יש קוסמטיקאיות שאולי יציעו לכם טיפול להסרת שיער בלייזר במחיר נמוך, אבל מומלץ לעבור את הטיפול דווקא במכון לייזר איכותי שמאושר על ידי משרד הבריאות. מכון כזה מן הסתם גם כולל יותר מטפלים עם ניסיון עשיר יותר וייתן לכם מענה באופן מקצועי יותר.

3. זה מאפשר ליהנות מאסתטיקה לזמן ארוך יותר

בואו, איזה כיף זה רגליים חלקות, נכון? לקום בבוקר עם רגליים חלקות ויפות, ללכת לבריכה, לים, לבר או לכל מקום אחר עם החבר'ה – עם הרגליים המהממות שלכם אחרי טיפול לייזר טוב. הסרת שיער בלייזר מעניקה לכם זמן איכות עם הגוף שלכם והרבה הנאה מאסתטיקה שנשארת איתכם לאורך זמן. ההופעה משתדרגת, אין צורך להחביא חלקים מהגוף ואתם נהנים לראות את מה שמשתקף במראה. ואגב, מחקרים מראים שיש קשר בין השקעה ביופי ואסתטיקה לבין בריאות הגוף והנפש. אז פרגנו את זה לעצמכם!

4. ביטחון ודימוי עצמי

הניו-אייג'ים חושבים שביטחון מגיע מבפנים. ובכן, יש בזה לא מעט מן האמת, אבל אם אתם יכולים לאפשר לדימוי ולביטחון העצמי שלכם לעלות גם באמצעות שיפור המראה שלכם, אל תהססו לפנק את עצמכם בזה: נשים וגברים רבים שהסירו שיער בלייזר מדווחים על עלייה בתחושות הביטחון העצמי היומיומי, בדימוי העצמי בקרבת חברים, בעבודה וגם בבית ובזוגיות.

שיפור הדימוי העצמי מוסיף גם רווחה באופן התודעתי, מעודד מוטיבציה במהלך היום ומסייע לאינטליגנציה – כבר נמצא קשר מחקרי בין דימוי עצמי גבוה לרמות אינטליגנציה. כשאתם יודעים שאתם נראים טוב – אתם יותר מעזים לצאת אל העולם, לבטא את עצמכם, להשקיע, ובקיצור – לעשות לכם טוב.

לסיכום

הסרת שיער בלייזר היא מזמן כבר לא פינוק מיותר – הזמן הרב שנחסך לכם לאחר השגת תוצאות הטיפול, החיסכון הכספי שמעניק הטיפול לטווח הארוך, האסתטיקה וההרגשה הטובה שתקבלו לאורך זמן רב – כל אלו הופכים את טיפול הלייזר למרכיב משדרג חיים משמעותי בשגרת היומיום שלכם.

אם גם אתם שוקלים להתחיל תהליך כזה בקרוב, מומלץ בחום להתחיל לחפש אחר מכון להסרת שיער בלייזר במקום מגוריכם, שגם ייתן לכם מענה לכל השאלות שיש לכם אודות התהליך. בררו עם חברים או בני משפחה אודות מכון מומלץ ואם יש לכם כבר כיוון – תוכלו לבדוק מחירי טיפולים, הנחות או מבצעים אם יש. בחלק מהמכונים ניתן לקבל פגישת ייעוץ ראשונה חינם שתיתן לכם מושג על כמות הטיפולים הנדרשת, המכשיר המתאים לכם והזמן המשוער לקבלת התוצאות המיטביות. בהצלחה!

בחסות אתר משרות – לוח דרושים חופשי