סמוטריץ' בעלה בבני ברק: "מקווה שתקימו מרכזים נוספים"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' מסיעת ימינה הגיע היום (שלישי) למרכז השיקומי החדש של רשת עלה בבני ברק וערך סיור במקום עם מנכ"ל עלה, יהודה מרמורשטיין.

בסיור שערך חבר הכנסת סמוטריץ' העלה בפניו מרמורשטיין את האתגרים של תקופת הקורונה לילדי עלה ולצוותים המטפלים. המנכ"ל סיפר כי עכשיו עמלים בעלה על הבאת חיסונים בדרך המהירה ביותר לילדים ולצוות בשביל לשמור על האוכלוסייה של הרשת שמוגדרת כקבוצת סיכון.

סמוטריץ' ציין כי שימשיך לפעול למען רשת עלה, "עלה והרב יהודה בפרט הם פורצי דרך, רמות של טיפול, למידה ושל חיים אחרים לחלוטין למה שהיה מקובל לפני שעלה הגיעה לעולם. היכולת לגדול ולהתפתח מרחיבה את הלב. זכתה מדינת ישראל בבניין המפואר של עלה והתוכן המפואר שיש בו".

"אני מאחל שאת הבניין הזה תשלימו ושתקימו בתי ספר שיקומיים, ואת התורה הגדולה שפיתחתם תיזכו להפיץ בארץ כולה, שכל מי שזקוק לה יהנה מהבשורה הזאת", הוסיף.

הרב יהודה מרמורשטיין הודה, "אנחנו שמחים לארח את בצלאל סמוטריץ' שחלבו ודמו מושקע בפיתוח השירותים לילדי עלה.היום הוא זוכה לבוא לראות את בית הספר החדש והגדול ביותר במזרח התיכון, ואני בטוח שהוא ידאג לעוזר לנו לסיים את כל הפרוייקטים שיש לנו כאן במרכז עלה".