אופיר סופר
אופיר סופר צילום: יצחק קלמן

ח"כ אופיר סופר (ימינה) מתכונן למערכת הבחירות הרביעית, ומביע תקווה שיו"ר מפלגתו נפתלי בנט יכריז על עצמו מועמד לראשות הממשלה. האם מפלגת ימינה תשב בממשלה בראשותו של נתניהו?

ח"כ אויר סופר מימינה שוחח הבוקר (רביעי) עם ענת דוידוב וניסים משעל ב-103FM והתייחס לפיזור הכנסת אמש והכנות לקראת הבחירות הבאות.

סופר פתח ואמר, "אני חושב שבנט צריך להכריז על התמודדות לראשות הממשלה, ומקווה שיעשה זאת בקרוב".

"היום ברור לכולם שאת הממשלה הזאת היה צריך להחליף ולצערנו היה צריך להחליף אותה גם תוך כדי המשבר הקורונה. אני חושב שהאלטרנטיבה שימינה מציגה, היא אלטרנטיבה של מפלגה שהייתה נוכחת לאורך כל המשבר בצורה פעילה, דיברת עכשיו על יש עתיד, אני לא זוכר כמה מנדטים יש להם היום, אבל לא ראינו אותם באמת והם היו הרבה פחות רלוונטים ופחות נוכחים לאורך כל משבר הקורונה", אמר ח"כ סופר.

על הירידה של מפלגתו בסקרים אמר, "את הסקרים צריך לקחת בערבון מוגבל, אני חושב ביחס לפוליטיקאים אחרים מאלה שפחות מיחסים חשיבות לסקרים ואני די מחזיק בזה".

סופר נשאל מדוע ימינה לא מצהירה כי תשב או לא תשב בממשלה עם נתניהו והשיב, "אני חושב שמבחינה מוסרית אנחנו המפלגה היחידה שמציבה דרך, מבחינה מוסרית אנחנו המפלגה היחידה שלא מוכנה לבוא ולספר סיפורי בוגי ואנחנו המפלגה היחידה שתעמוד מאחורי הדברים שהיא אומרת, וקשה לבוא ולסרטט היום, אני מבין שזה נוח, בטח באולפן, לבוא ולסרטט גוש שמאל או גוש ביבי וגוש לא ביבי, ואני רואה שגם באולפנים זה מתחיל להיות קשה".

המראיינים טענו כי סופר מתחמק וביקשו ממנו להבהיר את עמדתו. סופר ענה, "אני חושב שזאת השאלה שהכי מגחיכה את עצמה אחר כך, אם תקשיבו להצהרות של ליברמן תראו שהן לא עומדות אחת עם השניה. את מפת המנדטים אי אפשר לסרטט עכשיו, ולזלזל באינטילגנציה של הציבור ולבוא ולהצהיר הצהרות שאתה לא יודע לעמוד מאחריהן אחר כך, זה לזלזל לגמרי בציבור".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו