בית"ר ירושלים מתחסנת לקורונה

יו"ר מועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים ושחקן העבר אלי אוחנה הצטרף למאמץ הלאומי להעלאת המודעות לחיסון הקורונה כשהתחסן בעצמו

נרי וייס - ערוץ 7 , ח' בטבת תשפ"א

בית"ר ירושלים מתחסנת לקורונה-ערוץ 7
אוחנה מתחסן
צילום: דוברות בית"ר ירושלים

בית״ר ירושלים מתגייסת למאמץ הלאומי. אחרי ראש הממשלה נתניהו, שר הבריאות אדלשטיין, אנשי רפואה רבים ואישי ציבור נוספים, גם במועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים נרתמים למאמץ הלאומי בהעלאת המועדות לחיסון מפני נגיף הקורונה.

מי שהגיע בעצמו להתחסן בכדי לשמש דוגמא, הוא לא אחר מאשר יו"ר המועדון וסמל הקבוצה, אלי אוחנה.

אוחנה שלא פעם שם את עצמו בחזית בכדי להוות דוגמא לכל היתר, הגיע אמש (שלישי) אל מרפאת קופת החולים 'מאוחדת' שבשכונת הטורים בירושלים והתחסן בעצמו, זאת בשל היותו נמנה על קבוצת הסיכון.

את אוחנה ליוו בחיסון מנהל מחוז ירושלים של 'מאוחדת' עופר משולם, סגנו עופר שם טוב, מנהל השיווק המחוזי יהודה לוי ומנהל מרפאת הטורים בנג'י גולברט.

"אני רוצה לקרוא לכל האזרחים שלנו שלא יחששו מהחיסון", אמר אוחנה לאחר שהודה לאנשי הצוות הרפואי במקום שליוו אותו. "אני כספורטאי הרבה מאוד שנים, משתדל לשמור על הבריאות והכללים ולהקשיב לרופאים, בוודאי במחלה כל כך נוראית שאפשר אותה על ידי חיסון. אני חושב שזה הדבר הנכון לעשות. ברגע שקופות החולים פתחו את החיסון לאזרחים, רצתי לעשות חיסון. תודה רבה לקופת חולים מאוחדת שתמיד נענים ומטפלים בחולים שלהם בצורה נהדרת".

אוחנה, הסובל ממחלת רקע, סכרת, אמר כי "אין לי שום פרוטקציה, אני בן 57, יש לי מחלת רקע שהיא סכרת לצערי, ואם הייתי צריך לחכות, הייתי מחכה. אני עומד בקריטריונים ובגלל זה אני עושה את החיסון. תודה רבה לכולם - ותבואו להתחסן".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il