בצלאל סמוטריץ' הפסיד בהתערבות

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הפסיד בהתערבות לח"כ רם שפע מכחול לבן. על מה הם התערבו ומה קנה לו סמוטריץ'?

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , ח' בטבת תשפ"א | עודכן: 11:43

בצלאל סמוטריץ' הפסיד בהתערבות-ערוץ 7
סמוטריץ' הפסיד בהתערבות
צילום: באדיבות המצולם

ח"כ בצלאל סמוטריץ' מסיעת ימינה נכנס היום (רביעי) לחנות למשקאות חריפים על מנת לקנות לח"כ רם שפע (כחול לבן) בקבוק וויסקי לאחר שהפסיד לו בהתערבות.

ההתערבות בין השניים הייתה האם בסוף הסאגה מדינת ישראל תלך לבחירות, כאשר ח"כ סמוטריץ' טען שלא תהיינה בחירות וח"כ שפע טען שאנו בדרך לבחירות.

"כשמידי פעם אני מעלה כאן תמונה עם ויסקי אתם יורדים עלי על הסטנדרט הנמוך", צייץ ח"כ סמוטריץ' בחשבון הטוויטר שלו לאחר ההתערבות. "בקרוב זה הולך להשתנות".

"התערבתי עם אחד מחברי הכנסת החביבים של כחול לבן על בקבוק ברמה אחרת שגנץ מתקפל ואין בחירות... נראה שאני הולך לנצח", הוסיף. "השאלה המטרידה כמובן היא איזה מערכי ומטרות הימין נתניהו ימכור כדי לשרוד".

הבוקר, לאחר שבחצות תם המועד להעברת תקציב לשנת 2020 והכנסת "התפוגגה", הגיע ח"כ סמוטריץ' לחנות המשקאות על מנת לקיים את הבטחתו. ''עוד כמה רגעים, כשאצא מהחנות הזו, תבינו למה ח"כ רם שפע ישן 6 שעות באוטו בחניון הכנסת ביום שני אחה"צ", הוא צייץ בהומור.

לאחר שהעניק לו את בקבוק הוויסקי, צייץ ח"כ סמוטריץ': "הבחור בבידוד. באתי להתעניין בשלומו, לשאול אם הוא צריך שאוריד לו את הזבל או משהו, אבל בצניעות אופיינית לקיבוצניק הוא הסתפק בבקבוק גלנפידיך 15 שנה, במפגש מרתק עם ההורים המתוקים שלו, בשיח על ציונות וסיפורים על הקיבוץ, ואפילו מזכרת - צלחת שאייר סבא שלו".