בטל מנשה קיבלו את חבילות השי
בטל מנשה קיבלו את חבילות השיצילום: ללא

בתחילת השבוע נרצחה אסתר הורגן הי"ד בפיגוע ביער ריחן בצפון השומרון. תושבי נגוהות שבהר חברון הזדעזעו מהרצח ויצאו במבצע חיזוק לשכניה של אסתר, תושבי טל מנשה.

למבצע הצטרפו תושבים מכל יישובי הר חברון וביחד גייסו מעל 5,000 שקלים לחלוקת 141 מארזים תוצרת ההר: עציץ, שוקולד הולי קקאו ודבש נגוהות.

היום (רביעי) יצאו תושבי ההר באוטובוס שנתרם על ידי החברה לפיתוח הר חברון לחלוקה ולחיבוק מרחוק בטל מנשה.

חוי כהן מיוזמות הפרוייקט סיפרה, "הידיעה על הרצחה של אסתר השפיעה על כולנו, קשה לשאת את הכאב על הרצח הנתעב. אנו למודי כאב על אנשים יקרים שאיבדנו ובשעה קשה זו חשוב ביותר לחבק ולחזק, באנו היום לתושבי טל מנשה בשם קהילת הר חברון להביע יחד איתם את עומק הכאב".

תושבת טל מנשה שקיבלה שי מהר חברון אמרה, "אין מילים בפינו להודות על השי המקסים שקיבלנו, אני מחזיקה את הרקפת הזאת ביד וזו הפעם הראשונה שמרשה לדמעות לזלוג בלי לעצור אותן. הרקפות - אותן אנחנו מחפשים בדיוק בתקופה הזו ביער בו נרצחה אסתר, קופצים לראות אם פרחו. את התחושה שהרגשנו לא נצליח להעביר במילים. תודה גדולה".

יוחאי דמרי ראש המועצה האזורית הר חברון בירך את התושבים על ההתגייסות המרגשת. "ליבם של קהילות הר חברון עם קהילת טל מנשה בשומרון. אנו מחבקים אותם בשעתם הקשה ובטוחים כי ימצאו את הכוחות לתמוך במשפחה. התשובה לרצח הנתעב, היא להוסיף ולבנות, להכות שורשים ולגדוע את חלומם של אויבנו לנשל אותנו מהאדמה, עלינו להוסיף חיים בכל מרחבי ארצנו."