עוצמה יהודית מחממת מנועים

איתמר בן גביר ויצחק וסרלאוף, ראשי עוצמה יהודית, שיגרו מכתב לפעילי המפלגה. "הגיעה שעת הפקודה ואנו צריכים כולנו יחד להיות בחזית".

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , ט' בטבת תשפ"א

עוצמה יהודית מחממת מנועים-ערוץ 7
ראשי עוצמה יהודית
צילום: Mendy Hechtman /Flash90

מפלגת 'עוצמה יהודית' מתכוונת להתמודד גם בבחירות הקרובות.

ראשי המפלגה, איתמר בן גביר ויצחק וסרלאוף, שיגרו מכתב לפעילים ואמרו כי "בימים הקרובים נסגור את רשימת הרכזים. נוסיף רכזים איכותיים ונרחיב את מעגל השטח".

במכתבם תקפו את ראש הממשלה בנימין נתניהו, את גדעון סער, את ח"כ נפתלי בנט ואת ח"כ איילת שקד.

"ניתן לומר כי לתפיסתנו הממשלה הזאת הייתה רעה הן במישור הכלכלי החברתי והן במישור האידאולוגי", כתבו. "ראינו כיצד רומסים את העסקים הקטנים, ראינו את הפגיעה האנושה בעצמאיים ואת הממשלה שעסוקה בכיסאולוגיה ובפוליטיקה קטנה".

לדבריהם, "ההחלטה לשים את ניסנקורן כשר משפטים היא חלק מהרקורד ארוך השנים של נתניהו בכניעתו למדיניות השמאל והנזק שנעשה הוא עצום עבור עם ישראל. צריך לדעת שאין היום אלטרנטיבה. מי שחושב שגדעון סער או נפתלי בנט יטפלו במערכת המשפט ויביאו לשינוי ורפורמה משפטית טועה טעות מרה".

"כבר ראינו את בנט כשר ביטחון איך כל ההבטחות שלו התנפצו ונעלמו כלא היו", תקפו. "כבר ראינו את איילת שקד מסתחבקת עם שי ניצן ומנדלבליט במשרד המשפטים. לציבור מגיע נציגים המתכוונים לערוך רפורמה אמיתית במערכת המשפט ולא במס שפתיים. כך במשפט, כך בכלכלה כך בביטחון. אנחנו נבטיח לעשות זאת ומתחייבים שזה יהיה תנאי יסוד".

"בימים אלו ושקדמו להם התחלנו להיערך לבחירות ולחיבור גדול שיהווה אלטרנטיבה אמיתית למצב הקיים", אמרו. "בימים הקרובים נסגור את רשימת הרכזים. נוסיף רכזים איכותיים ונרחיב את מעגל השטח".

"הגיעה שעת הפקודה ואנו צריכים כולנו יחד להיות בחזית. נפתח קבוצות ייעודיות למגוון צוותים בתחומים שונים וכל אחד הרואה עצמו מתאים לכך יוכל להצטרף ולתת מכישוריו", כך עוצמה יהודית.