שחקני חיפה הערב. חוגגים סיבוב ראשון מרשים
שחקני חיפה הערב. חוגגים סיבוב ראשון מרשים צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה

שבע בום. את עונת 2010/11 מכבי חיפה פתחה בסערה. עם רצף של 10 ניצחונות נראה היה שזו מטיילת כל הדרך אל עבר התואר הנכסף, אליפות ליגת העל בכדורגל. לצערה של חיפה, באותה עונה הונהגה שיטת הקיזוז וכל הפער הגדול נעלם כלא היה. את אותה עונה סיימה הפועל תל אביב כאלופה.

הערב (מוצאי שבת) נמשך המסע של חיפה אל עבר התואר ואל עבר השוואת רצף הניצחונות הגדול שלה כשזו גברה על מכבי נתניה בתוצאה 2:0 וניצחה משחק שביעי ברציפות.

נתניה, שלא ניצחה את חיפה באצטדיונה הביתי מאז אפריל 2012, הגיעה לא מוכנה כראוי למשחק מול מוליכת הטבלה הערב. אחרי שלא הייתה בכל 11 המחזורים עד הערב אפילו בדקת פיגור אחת באצטדיונה הביתי, פתחה זו את המשחק עם שער מהיר שספגה כבר בדקה הרביעית מרגליו של דולב חזיזה.

בדקה ה-19 הכפילה חיפה את התוצאה משער של מי אם לא ניקיטה רוקאביציה עם שערו ה-13 העונה בליגה וה-58 במדי מכבי חיפה.

למאמן נתניה זה הספיק ובדקות ה-24 ו-29 ערך שלושה חילופים שהתקבלו בתמיהה גדולה. החילופים אמנם עזרו לבלום את הבליץ החיפאי, אך התוצאה הסופית נותרה בעינה - מכבי חיפה מנצחת בפעם השביעית ברציפות בליגה ובפעם השישית ברציפות את מכבי נתניה, הפעם עם 2:0.

חיפה מסיימת את הסיבוב הראשון עם רצף ניצחונות מרשים ו-31 נקודות, הכי הרבה שלה בתום סיבוב אחד מאז אותה עונת 2009/10, עונת הקיזוז. הפעם בלי הקיזוז, זה יספיק לתואר?