עמית סגל: מי שהזמין מעקב אחר עומר ינקלביץ' הוא גורם בכחול לבן

הפרשן הפוליטי עמית סגל התייחס לתכנית עובדה שעסקה בפרסום סגל על הפריצה האיראנית למכשיר של בני גנץ ובמעקב אחר ח"כ עומר ינקלביץ'.

103FM , י"ב בטבת תשפ"א

אראל סג"ל ויריב אופנהיימר שוחחו היום (ראשון) עם עמית סגל על תחקיר 'עובדה' ששודר בסוף השבוע ובו פירוט השתלשלות העניינים בדיווח השב"כ ליו"ר מפלגת כחול לבן בני גנץ, על הפריצה למכשיר נייד שהיה ברשותו.

סגל יצא נגד הפשפוש במקורותיו ואמר כי זה דבר שלא נעשה קודם לכן בתקשורת בישראל ועם זאת אמר, "זה לא הגיע מהליכוד ולא מסביבת ראש הממשלה, זה מעשה שלא היה נהוג לעשות בעיתונות עד לפני שנה וחצי, שהיה מצוד אחרי מקורות בעיקר של סיפורים שלי".

לדבריו, "היה פה סיפור די מטורף שבו שירותי המודיעין של ישראל מאתרים בדרך לא דרך, שיש בידי האיראנים את כל תכולתו של מכשיר מסוים שיש בידי בני גנץ, יו"ר כחול לבן המוביל בסקרים, ושהם מתכוונים להחזיק את זה".

סגל תקף את ח"כ משה יעלון, "כשבוגי רמז שהפריצה הגיעה מהליכוד, הוא ידע שהוא משקר. כשהטלפון נפרץ הוא עדיין לא היה ראש ממפלגה, ראש השב"כ הגיע אליו עוד לפני שהוא חבר לבוגי, זה היה דבר שקר שבוגי ידע שהוא שיקר".

לדבריו הדגש צריך להיות על ההתנהלות בתוך מפלגת כחול לבן, "כל הסיפור של מערכות הבחירות, הוא סיפר התככים האפלים, בתוך מפלגת כחול לבן וביתר פירוט בתוך מפלגת חוסן לישראל".