עשוי להיות קצת מסוכן
עשוי להיות קצת מסוכן צילום: iStock

סופת שלגים חזקה במיוחד בארצות הברית, הובילה לשיטה יצירתית במיוחד להילחם נגד השלגים- פשוט לשרוף אותו עם להביורים.

הכל התחיל כאשר אדם ממדינת קנטקי פרסם סרטון לאחר סופת שלגים כשהוא מפנה את ערמות השלג מהחצר שלו יחד עם להביור.

השיטה הייחודית והמהירה לפלס את השלג התפרסמה במהירות ברשתות החברתיות ויצרה גל חדש של סרטונים על אנשים שמצלמים את עצמם נלחמים בערמות השלג מסביב לבית יחד עם להביורים.

רוב הגולשים התלהבו מהרעיון ואפילו הציעו להתחיל להשתמש בלהביורים במקום השימוש המסורתי במפלסות שלג ובפיזור מלח נגד הצטברות שלג וקרח בכבישים. מצד שני, היו גם מי שטענו שהשימוש בלהביורים עלול להיות מסוכן במיוחד, וגם להזיק לאדמה ולצמחייה שמתחת לשלג.

השימוש והעיסוק בלהביורים בארצות הברית התגבר בעיקר לפני כשלוש שנים כאשר אלון מאסק יצא במבצע מיוחד למכירת להביורים סיטונאית. מכיוון שמכירת להביורים אסורה לפי חוק, מאסק מכר את הלהביורים כ"לא-להביור" למרות שלמעשה מדובר בלהביור בצורת רובה אם כי חלש מלהביור רגיל.

שימוש בלהביורים הוא עדיין לא השיטה ההזויה ביותר שהייתה כנגד השלג. לפני מספר שנים דייויד גולדברג, בעל חנות לחומרי בניין, שנמאס לו לפלס את השלג בצורה ידנית- החליט לרתום את האסלה שלו למאבק. הוא חיבר את האסלה למנוע ונסע עליה תוך כדי שהוא מסלק את השלג לצדדים. בינתיים השלג עוד לא הגיע לארץ, אבל אם אתם רוצים שיטה בטוחה יותר להילחם בשלג- אולי תנסו להשתמש באסלה שלכם.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו