השר רפי פרץ לחמאס: נפעל נגדכם בצורה הכי חריפה, קשה וכואבת

השר רפי פרץ הגיב באנדרטת חץ שחור בעוטף עזה על התרגיל הצבאי של חמאס: "ידו של צה״ל תשיג כל אחד שינסה אותנו".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ד בטבת תשפ"א

השר רפי פרץ לחמאס: נפעל נגדכם בצורה הכי חריפה, קשה וכואבת-ערוץ 7
השר רפי פרץ היום
צילום: ללא קרדיט

השר לירושלים ומורשת הרב רפי פרץ ביקר היום (שלישי) במועצה איזורית שער הנגב, יחד עם ראש המועצה, אופיר ליבשטיין.

השר ביקר בחממת הייטק במועצה ובמוזיאון המים בשער הנגב. המוזיאון מספר את סיפורו של עוטף עזה מאז ימי מלחמת העצמאות ועד ימינו, אך אינו פתוח בשנים האחרונות ובכוונת המועצה לבצע שיפוץ נרחב במקום. השר פרץ הביע נכונות להשקעה של משרדו במוזיאון.

במהלך ביקורו בתצפית חץ שחור שמע השר את תרגיל הירי שמנהל החמאס ברצועה בשעות האחרונות.

"אנחנו נמצאים בעוטף, בשער הנגב, עם ראש המועצה הנמרץ, אופיר. רואים פה את היצירה, השמחה, ההתיישבות בקרקע. שער הנגב זה שער למדינת ישראל במובן הכי עמוק ואנחנו תומכים בו. לשמחתי הרבה הצלחנו להעביר החלטת ממשלה ענקית שדואגת לכל העוטף ולשער הנגב, יש כאן שיתוף פעולה מדהים בין שער הנגב לשדרות, שילוב מדהים של הקיבוצים עם האנשים המיוחדים של עיירות הפיתוח. אני יוצא מכאן בהתרשמות גדולה מאוד מצד אחד ומצד שני אני רוצה לומר לאויבים שלנו מאחורה, בעקבות הירי של התרגיל של החמאס שאנחנו שומעים, שידעו שידו של צה''ל תשיג כל אחד מהם. אנחנו נפעל נגדכם בצורה הכי חריפה, קשה וכואבת. אנחנו עם הומני, אוהב שלום אבל כשגורמים לנו לפעול ביד תקיפה, אנחנו עושים את זה הכי טוב שאפשר", אמר השר.

ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין הוסיף "הרב רפי הגיע לפה בשביל לראות את הבנייה, הצמיחה וההתפתחות שלנו בעוטף, את כל האתרים שאנחנו מקדמים במטרה לייצר תיירות ולהביא לפה אנשים. עד המטר האחרון של הגדר אנחנו עושים חקלאות, מביאים לפה הייטק ותעשייה ונמשיך לפתח ולבנות. תודה על התמיכה, הסיוע ועל זה שאתה פה איתנו".