גלנט בשיחת זום עם התלמידים
גלנט בשיחת זום עם התלמידים צילום: דוברות שר החינוך

שר החינוך יואב גלנט השתתף אתמול (ב׳) בשיעור בזום להכנה לבגרות בהיסטוריה של תלמידי כיתה י״א מתיכון אזורי ״הר-טוב״ שבקיבוץ צרעה. נושא השיעור היה מלחמת ששת הימים.

השר גלנט סיפר לתלמידים על חוויותיו מהמלחמה כילד בן 9, תיאר להם את הקרבות והתוצאות בשטח, נשאל ע״י התלמידים כיצד להתגבר על הקשיים בתקופה מורכבת זו, ואיחל להם הצלחה בבחינה המתקרבת ובגיוסם לצה״ל.

לאחר מכן, נועד השר גלנט עם מורות ומורים שנמצאים כעת בבידוד. השר גלנט והמורים שוחחו על חשיבות הפעלת מערכת החינוך בשגרת הקורונה, על הלמידה מרחוק ועל מבצע החיסונים לצוותי ההוראה שצפוי להחל בשבוע הבא.

לבסוף השר גלנט סיכם ואמר: ״על אף שאני מצוי בבידוד בימים האחרונים, היה לי חשוב להמשיך להיפגש ולשמוע מהתלמידים וצוותי החינוך וההוראה המצוינים שלנו על שגרת יומם בימים אלו, ולהכיר מקרוב את הקשיים שאיתם הם מתמודדים בימים אלו ובכלל.

''משרד החינוך פועל ימים כלילות על מנת להמשיך רצף חינוכי בבתי הספר. בזכות מנהלים, מורים וגננות מחויבים שעושים את עבודתם מתוך שליחות - אנחנו מתגברים על האתגרים הקיימים ומספקים לילדי ישראל חינוך מיטיבי ומעטפת חברתית ורגשית בשגרת קורונה״, הוסיף גלנט.