רמי לוי: ״אני לא הולך לפוליטיקה״

איש העסקים הגיב לשמועות לחבירה לליכוד: ״הפוליטיקה שלי זה לשרת את הלקוחות שאני משרת ולהמשיך לייצר מקומות עבודה״.

103fm , ט"ו בטבת תשפ"א

רמי לוי: ״אני לא הולך לפוליטיקה״-ערוץ 7
רמי לוי
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

לצד ההשלכות השליליות הרבות שהיו למגפה, יש הטוענים כי הייתה זו שנה מוצלחת לרשתות המזון.

איש העסקים רמי לוי, בעלי רשת המזון המצליחה 'רמי לוי שיווק השקמה', הסביר מדוע למרות הטענות כי שנת 2020 הייתה שנה מוצלחת לרשתות המזון, לא מדויקות: "זה לא אומר שבגלל הקורונה העסקים ברשתות המזון היו טובים, אצלנו לאורך כל השנים מאחר ואנחנו מיטיבים עם מי שאנחנו משרתים היה טוב.

״בתקופת הקורונה הרשת שלי פועלת כנשק לשעת חירום, כדי שנוכל לשרת את הצרכנים שלנו. זה כאילו רשתות המזון עושות יותר כסף בתקופה הזאת, אבל יש גם יותר הוצאות, קולטים יותר עובדים, ועושים הכול כדי שנוכל לשרת את הצרכן בצורה כזאת שיקבל את מה שהוא רוצה לקבל".

כמו כן, הוא הסביר כי רשת המזון לא הכניסה מוצרים לא חיוניים בתקופת הסגר, למרות ההאשמות של העסקים הקטנים: "אנחנו לא הכנסנו שום מוצר מעבר למה שהרשת הייתה מוכרת לפני כן. אני מבין את אותן החנויות שסגורות והמדינה חייבת לעזור להם, כי הם מעסיקים הרבה עובדים וקשה להם. מישהו צריך לתת להם עזרה באמת".

לדעתו, המדינה "צריכה לעשות יותר לאותם עסקים שהיו חיים מהיד לפה לפני כן, היא צריכה לעזור להם". לוי אף פנה אל שר האוצר בקריאה שיעזור לעסקים הקטנים: "הם מעסיקים בסוף עשרות אלפי עובדים והם חייבים עזרה".

באשר לשמועות כי הוא מצטרף לחיים הפוליטיים, הבהיר: "הפוליטיקה שלי זה לשרת את הלקוחות שאני משרת, ולהמשיך לייצר מקומות עבודה. אני אמשיך לעשות את מה שאני יודע לעשות הכי טוב, אני לא הולך לפוליטיקה".