מכללת כנרת
מכללת כנרת צילום: ארז ביט

במכללה האקדמית כנרת מדווחים על גידול משמעותי במספר הסטודנטים והסטודנטיות מהציבור הדתי שנרשמו למכללה, בהשוואה לשנה הקודמת.

המכללה מתאימה את עצמה יותר ויותר לצעירים והצעירות הדתיים. בין היתר הוקם בה בית מדרש בראשותו של הרב זאב קיציס, רב בישיבת 'מעלה גלבוע', ישנה רכזת חיים יהודיים האחראית על ליווי הסטודנטים, ארגון פעילויות ויוזמות חברתיות ויצירת חבורה מלוכדת של הסטודנטים והסטודנטיות הדתיים.

בנוסף, קיים שיתוף פעולה עם כפר הסטודנטים בבית שאן המופעל ע"י גרעין יח"ד ותנועת הבוגרים של בני עקיבא, ומאפשר חיבור לחברה הישראלית ואידיאלים במסגרת של חיי חברה, לימודים, קהילה ותרומה.

גלית זהבי, מנהלת השיווק במכללה האקדמית כנרת: "מקצועיותה של המכללה, ויופיה של הכנרת, מביא סטודנטים וסטודנטיות רבים ללמוד בה. אך לצערנו, רוב הציבור אינו מודע למקצועות הלימוד המגוונים שיש לה להציע. בראש ובראשונה אנו מציעים לימודי הנדסה ברמה הכי גבוהה שיש, לימודי ארץ ישראל, מדעי ההתנהגות, חינוך וקהילה, תארים מתקדמים ועוד.

''בשנים האחרונות אנחנו פונים לציבור הדתי מתוך הבנה שמקצועות הלימוד שלנו אטרקטיביים גם להם ולכן בנינו תכנית ערכית, חברתית ותורנית המאפשרת להם חוויה סטודנטיאלית מקיפה ועוטפת גם מבחינה לימודית וגם מבחינה דתית", הוסיפה זהבי.


מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו