לשכת הרב רפי פרץ: מחול הספינים נמצא בשיאו

לשכתו של הרב רפי פרץ דוחה את הדיווח של העיתונאי עמית סגל לפיו ביקש שיריון בש"ס ובליכוד.

אורלי הררי - ערוץ 7 , י"ח בטבת תשפ"א

לשכת הרב רפי פרץ: מחול הספינים נמצא בשיאו-ערוץ 7
הרב רפי פרץ
צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

לשכתו של שר ירושלים הרב רפי פרץ דוחה את הדיווח של פרשן חדשות 12 עמית סגל לפיו פרץ ביקש שריון בליכוד אך לאחר שבקשתו נדחתה על הסף הוא ניסה גם בש״ס.

"מחול הספינים נמצא בשיאו. הדיווחים אודות בקשות שיריון של השר פרץ באי אילו רשימות הם פייק ניוז. השר פרץ פועל לחיזוק הבית היהודי - מפגלת הציונות הדתית ונערך לבחירות פנימיות לראשות המפלגה", נמסר.

ביום שלישי האחרון ביקר השר פרץ במועצה האיזורית שער הנגב, יחד עם ראש המועצה אופיר ליבשטיין.

השר ביקר בחממת הייטק במועצה ובמוזיאון המים בשער הנגב. המוזיאון מספר את סיפורו של עוטף עזה מאז ימי מלחמת העצמאות ועד ימינו, אך אינו פתוח בשנים האחרונות ובכוונת המועצה לבצע שיפוץ נרחב במקום. השר פרץ הביע נכונות להשקעה של משרדו במוזיאון. 

במהלך ביקורו בתצפית חץ שחור שמע השר את תרגיל הירי שמנהל החמאס ברצועה. "אנחנו נמצאים בעוטף, בשער הנגב, עם ראש המועצה הנמרץ, אופיר. רואים פה את היצירה, השמחה, ההתיישבות בקרקע. שער הנגב זה שער למדינת ישראל במובן הכי עמוק ואנחנו תומכים בו. לשמחתי הרבה הצלחנו להעביר החלטת ממשלה ענקית שדואגת לכל העוטף ולשער הנגב, יש כאן שיתוף פעולה מדהים בין שער הנגב לשדרות, שילוב מדהים של הקיבוצים עם האנשים המיוחדים של עיירות הפיתוח.

״אני יוצא מכאן בהתרשמות גדולה מאוד מצד אחד ומצד שני אני רוצה לומר לאויבים שלנו מאחורה, בעקבות הירי של התרגיל של החמאס שאנחנו שומעים, שידעו שידו של צה''ל תשיג כל אחד מהם. אנחנו נפעל נגדכם בצורה הכי חריפה, קשה וכואבת. אנחנו עם הומני, אוהב שלום אבל כשגורמים לנו לפעול ביד תקיפה, אנחנו עושים את זה הכי טוב שאפשר", אמר השר.

ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין הוסיף "הרב רפי הגיע לפה בשביל לראות את הבנייה, הצמיחה וההתפתחות שלנו בעוטף, את כל האתרים שאנחנו מקדמים במטרה לייצר תיירות ולהביא לפה אנשים. עד המטר האחרון של הגדר אנחנו עושים חקלאות, מביאים לפה הייטק ותעשייה ונמשיך לפתח ולבנות. תודה על התמיכה, הסיוע ועל זה שאתה פה איתנו".