מותו של אהוביה סנדק: הפגנות גם בבאר שבע
מותו של אהוביה סנדק: הפגנות גם בבאר שבע צילום: ללא קרדיט

כ- 250 תושבי באר שבע והסביבה התאספו הערב (מוצאי שבת) בצומת גרנד קניון בבאר שבע ודרשו וועדת חקירה חיצונית שתנהל את החקירה בפרשת מותו של אהוביה סנדק ז"ל ללא משוא פנים ובצורה מקצועית מתוך רצון להגיע לאמת.

בין המשתתפים: הרב שמעון כהן ראש מוסדות בית מוריה, גדי מזוז חבר מועצת העיר ועוד עשרות תושבי באר שבע והסביבה.

הרב יונתן סמואל שהשתתף בהפגנה אמר "אנחנו נמצאים פה עצובים על מותו של אהוביה אהובינו. אנחנו אוהבים את מדינת ישראל, משקיעים במדינת ישראל, אבל כשקורות תקלות, צריך לבדוק אותן ולתקן ואנחנו דורשים ועדת חקירה כדי לתקן את העוול הגדול".

הרב שמעון כהן ראש מוסדות בית מוריה אמר "בשנים האחרונות כל כך הרבה התנכלויות, כל כך הרבה התעללות. בלילה הזה אנו קוראים לשר לביטחון פנים, לראש הממשלה: יש לסגור את ימ"ר שי מיד. הלילה הזה עוד יכולה להתקבל ההחלטה. זה צודק כיוון שבמקום שיש עוול אין מוסר ואין קיומיות".

חבר מועצת העיר גדי מזוז הוסיף, "חסר לנו מה לרדוף? בואו נרדוף את המחבלים שיש לנו בנגב שגונבים אותנו לילה לילה. ששודדים אותנו באתרי הבניה והמשטרה עוצמת עיניים. על מה לפתוח על ילדים טובים אידיאליסטיים שיצאו מבית המדרש והולכים ובונים את ארץ ישראל. צריכים לתת להם אות הצטיינות. ועל מה לרדוף אחרים, לגרום לתאונה, לגרום למוות של נער צעיר שאפילו לגיל 18 לא הגיע שחבריו מתגייסים לצבא, תורמים למדינה, שההורים שלהם גם מתגייסים לצבא ותורמים למדינה. לאן הגענו? אנחנו חייבים להתעורר".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו