בתי ספר בבנימין עם לוח כיתה חכם

8 בתי ספר במועצת בנימין התחדשו בלוח כיתה חכם ראשון מסוגו בבתי הספר בארץ. ישראל גנץ: "מקדמים את תלמידינו לחזית הטכנולוגיה".

ערוץ 7 , י"ט בטבת תשפ"א

שמונה בתי ספר ביישובי המועצה האזורית מטה בנימין הצטיידו בלוח חכם המאפשר למורים ולתלמידים לכתוב על הלוח בכיתה או אפילו מהבית.

המועצה האזורית בנימין החלה לפרוס את הלוחות החכמים (מג'יק בורד) בכ-8 בתי ספר ברחבי המועצה. הלוח החכם, תוצרת כחול-לבן, אינו תלוי במקרן, מתחבר ישירות על לוח הכיתה הקיים ומאפשר כתיבה רגילה עם טוש מחיק. הכתיבה עוברת ישירות למחשב או לנייד של התלמידים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

בתי הספר שהתקינו עד כה את הלוחות החדשים הם: נטעים בנים - במבוא חורון, אור לציון - בכוכב יעקב, אהל שילה בנות - בשילה, אורות אדית - בכוכב יעקב, מעיין חיים - בעלי, לביא - בנעלה, רמת מודיעין - בחשמונאים ותלמוד תורה מצפה יריחו.

מדובר בבתי הספר הראשונים בישראל שמשתמשים בטכנולוגיה החכמה. הפרויקט נעשה בעזרת הקרן לפיתוח בנימין, שמגייסת תמיכות למשימות שונות לפיתוחה וקידומה של בנימין.

לדברי ראש מועצת בנימין ישראל גנץ: "נמשיך להשקיע כדי לתת לילדינו את התחושה שהטכנולוגיה הגבוהה נמצאת בהישג ידם וכדי לתת כלי עזר ללמידה הן למורים והן לתלמידים. תודה לאנשי אגף החינוך במועצה שקידמו את הפרויקט מול בתי הספר שלנו".