בגלל קורונה: הוקפאו הצילומים על סט "בחורים טובים"

צילומי הסרט "בחורים טובים" של איש העסקים החרדי יקי רייסנר נעצרו לאחר שהתגלה חולה מאומת בין אנשי הצוות.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ט בטבת תשפ"א

בגלל קורונה: הוקפאו הצילומים על סט "בחורים טובים"-ערוץ 7
אילוסטרציה
צילום: אייסטוק

נעצרו צילומי הסרט "בחורים טובים" בהפקתם של סרטי יונייטד קינג, חברת רייסדור הפקות בבעלותו של איש הנדל"ן והמפיק החרדי יקי רייסנר וקאמבק סרטים.

"לצערנו צילומי 'בחורים טובים' נעצרו בעקבות איש צוות שהתגלה כחולה מאומת", נכתב במייל שנשלח לשחקני הסדרה. "אנחנו עושים הפסקה ל-10 ימים הקרובים".

כזכור, מאור שוויצר, שמגלם את הדמות של מלאכי בסדרה "שעת נעילה", יגלם את בסדר בחורים טובים דמותו של ברוך, בחור חרדי שלא מצליח בשידוכים.

בנוסף משתתפים בסרט שחקנים נוספים כגון ליאנה עיון, נטע שפיגלמן, גיא לואל, עדי ביטי, שמעון בסרוויס, עמית רהב, נעה קידר, ג'וני ארביד, אולי שטרנברג, עידן אלתרמן, עודד מנסטר, ריימונד אמסלם, רועי אסף, טל גרושקה, עמית מורשת, נאיה פדרמן ועוד.

בימאי הסרט הוא ארז תדמור שגם כתב את התסריט יחד עם חוה דיבון, שיצרה בין השאר את סדרת הדרמה הטלוויזיונית "סרוגים". הוא יוקרן בקיץ הקרוב ברשת בתי הקולנוע "סינמה סיטי" במידה והקורונה תאפשר זאת.

הרעיון לסרט היה של רייסנר עצמו שגם מגלם בסרט את רפאל - בעלה של השדכנית עירית קפלן. שוויצר יגלם את השולייה שלה, לאחר שלא הצליח להינשא בעצמו. ליהוקים נוספים לסרט מתקיימים בימים אלה.