השבאבניקים מדליקים נר חנוכה
השבאבניקים מדליקים נר חנוכהצילום: רפי דלויה, HOT

השחקן דניאל גד, אחד מכוכבי הסדרה "שבאבניקים" של HOT, קיבל את תוצאות בדיקת הקורונה שעשה ונמצא היום (ראשון) חיובי לנגיף.

הצילומים לסדרה המצליחה נעצרו כבר בשבוע שעבר לאחר שאחד הניצבים חלה בקורונה.

מספר ימים לאחר מכן השחקן ישראל אטיאס הודיע כי נדבק בנגיף קורונה. השחקן ואושיית החיקויים אוראל צברי נמצא אף הוא חיובי לנגיף.

אם כן, שניים מתוך ארבעה השבאבניקים נמצאו חיוביים לקורונה. השחקנית מאיה ורטהיימר המגלת את דבורה לא נכחה ביום הצילומים ששלח את כל השחקנים לבידוד.

כפי שפורסם, העונה החדשה של "שבאבניקים" בכיכובם של השחקנים דניאל גד, אורי לייזרוביץ, עומר פרלמן, ישראל אטיאס ומאיה וורטהיימר, תעלה לשידור ב-HOT במהלך 2021.

עלילת העונה השנייה מבוססת על "פרשת המתמידים" שהתרחשה לפני כעשור, במסגרתה זייפו בהנהלת ישיבת המתמידים מסמכים ובכך קיבלו במרמה כ-50 מיליון שקלים מתקציבי המדינה. בעונה השנייה ארבעת השבאבניקים מחפשים ישיבה שתקבל אותם על מנת שיוכלו להתחתן והסיפור מסתבך.

השבאבניקים מדליקים נר חנוכהרפי דלויה, HOT

בעונה הקרובה צורפו מספר שחקנים חדשים שיגלמו דמויות שונות. החקיין והאושייה אוראל צברי, דתי לשעבר ובוגר ישיבת הדרום ברחובות, לוהק לעונה השנייה של הסדרה.

השחקניות אורטל בן שושן ורוני מרחבי תצטרפנה גם הן לשחקני "שבאבניקים", יחד עם השחקנית עדי חבשוש שתשחק בדמות חרדית. גם השחקנים עומר חזן ודניאל מורשת יצטרפו לראשונה לסדרה שבאבניקים של 'HOT'.