הקורסים החדשים במכללה להלכה

"המכללה להלכה מאפשרת לכל אחד לקחת על עצמו מטרה של לימוד מעמיק וקבלת תעודה תורנית יוקרתית".

בשיתוף מכון צורבא , כ' בטבת תשפ"א | עודכן: 15:58

המכללה להלכה
המכללה להלכה
צילום: צורבא מרבנן

לאחר הצלחה עם מאות לומדים בכל רחבי הארץ מציעה המכללה קורסים חדשים וחווייתיים ברמה הגבוהה ביותר שניתן ללמוד באופן מקוון ופרונטלי.

בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד במכללה קורס חופה וקידושין המועבר ע"י הרב בן ציון אלגאזי ראש מכון צורבא מרבנן קורס פרונטאלי ומקוון המעניק ללומדים את הידע ההלכתי והפרקטי בכל תחום ניהול החופה והקידושין, קורס כשרות ביתית קורס מקוון ולימוד חוויתי המעניק ללומדים את הידע הנדרש לניהול המטבח הביתי בקורס תפגשו את מיטב המרצים המובילים מתחום הכשרות.

להצטרפות והרשמה למכללה להלכה

קורס כתיבת סת"ם המעניק ללומדים יכולת הכתיבה ואת הידע הלכתי הנדרש לכתיבת מגילה תפילין מזוזות ברמה הגבוהה ביותר המועבר ע"י הרב אליעזר אדם מומחה בעל שם עולמי. כן קורס רועה רוחני מעניק ללומד הזדמנות ייחודית ללמוד ולהעמיק את ידיעותיו בעולם ההלכה, ובקיאות זו תאפשר ללמוד להעביר הלאה את הידע ולהוות רועה רוחני לסובבים אותו. כל לומד המסיים את הקורס בהצלחה מקבל תעודה יוקרתית מבית צורבא מרבנן.

נותרו מקומות מהרו להירשם

המכללה להלכה בראשות הרב בן ציון אלגאזי, מחוללת בשנים האחרונות מהפכה של ממש בקרב לומדי המכללה בלימוד ההלכה בעם ישראל. גם במהלך מגפת הקורונה יזמה המכללה קורסים רבים לצורך הנגשת הלימוד באמצעים דיגיטליים.

ראש מכון 'צורבא מרבנן' וראש ישיבת רמת גן, הרב בן ציון משה אלגאזי אמר "בתקופה בה העולם מתפתח ומציב אתגרים חדשים ומודרניים, אנחנו נדרשים יותר מתמיד לארגז כלים מגוון להתמודדות עם צרכי המציאות הרבים".

עו"ד ליאור פרישמן, מנכ"ל צורבא מרבנן הוסיפו "בימים מיוחדים אלו, אני שמח על הצטרפות לומדים חדשים מכל רחבי הארץ למכללה להלכה., אני מזמין גם אתכם להצטרף!".

להצטרפות והרשמה למכללה להלכה