תוך יומיים: 300,000 ₪ למשפחת סנדק

קמפיין הגיוס של משפחת סנדק לבניית בית כנסת לזכרו של אהוביה ז"ל, רושם הצלחה גדולה, במהלך יומיים נתרמו מעל 300,000₪

ערוץ 7 , כ' בטבת תשפ"א | עודכן: 16:32

תוך יומיים: 300,000 ₪ למשפחת סנדק-ערוץ 7
אהוביה סנדק ז"ל
צילום: באדיבות המשפחה

קמפיין גיוס ההמונים של משפחת סנדק, לבניית בית כנסת לזכר בנם אהוביה ז"ל, רושם הצלחה גדולה כשבמהלך יומיים בלבד נתרמו מעל 300,000 ₪ מהציבור הכללי, שנענו לקריאת ההורים לקחת חלק בגיוס ההמונים. מדובר על קמפיין שרובו הגדול הגיע מציבור גדול שאינו מכיר כלל את משפחת סנדק ואנשים רבים נרתמו לתרום למען ההורים ששיכלו את בנם באירוע החמור.

לתרומה לפרויקט גיוס ההמונים של משפחת סנדק

מנהל קמפיין גיוס ההמונים ברל'ה קרומבי סיפר: "בניגוד לרוב הקמפיינים שפועלים בשיטה של "שגרירים" – כלומר הרבה אנשים שלוקחים יעד אישי ומגייסים למטרה, כאן אין שגרירים עדיין, אלא כל הסכום שגויס הגיע מכלל הציבור. פנינו לעם ישראל וקיבלנו חיבוק גדול מאד וגם סכום כסף מכובד ביותר שיעזור להורים להנציח את בנם. אנחנו רוצים לגייס עוד 50% מיעד הקמפיין כדי שההורים יוכלו לבנות בית כנסת מכובד לזכר אהוביה ואף להכניס ספר תורה שייכתב לזכרו. כעת כל תרומה חשובה".

הערב צפוי להתקיים מפגש לתושבי בת עין עם רב הישוב הרב דניאל כהן במטרה לחזק את התושבים, שמאוחדים בכאב יחד עם משפחת סנדק. "אברהם ואיילת אנשים מאד מרכזיים ופעילים כאן בישוב, שניהם עובדים סוציאליים ופעילים קהילתית וכל הישוב מאד מאוחד בכאב איתם", סיפר אחד התושבים. חלק ממטרת הפגישה תהיה לגייס את תושבי בת עין גם לשותפות בפרויקט הגיוס שיזמו ההורים.

היו שותפים בקמפיין השותפות למען הוריו של אהוביה להקמת בית כנסת לזכר בנם