פרנק מלול באולפן i24news
פרנק מלול באולפן i24news צילום: גדעון מרקוביץ'

Etisalat, קבוצת הטלקום המובילה באיחוד האמירויות, הודיעה היום (שני) על השקת ערוצי i24NEWS המשדרים מישראל ב-eLife ו-Switch TV, שירותי הטלוויזיה והתוכן של הקבוצה.

הערוצים יכללו בחבילות הבסיס ללא תשלום נוסף.

בכך הופכים ערוצי i24NEWSלערוצים הראשונים המשדרים מישראל וזמינים באיחוד האמירויות. שיתוף הפעולה בין Etisalat ו- i24NEWS מתאפשר לאחר שישראל ואיחוד האמירויות חתמו על הסכם שלום בחודש ספטמבר האחרון.

קבוצת Etisalat היא אחת מחברות הטלקום המובילות בעולם בשווקים מתעוררים. Etisalat מציעה מגוון שירותים בפלטפורמות התוכן והטלוויזיה, eLife ו- Switch TV. הראשונה, eLife מציעה ללקוחות תכניי פרימיום מגוונים עם מעל ל- 500 ערוצים לינאריים, שישה ערוצים לינאריים ב- 4k, שירותי SVOD ועוד.

השירות זמין באיחוד האמירויות ומציע שילוב של תכנים ממדינות שונות במגוון שפות, ערוצי ספורט ותכנים לפי דרישה. לקוחות eLife יכולים לצפות בערוצי i24NEWS באפיקים 537 (אנגלית) ו- 520 (ערבית).

Switch TV הוא שירות ה- OTT החדש של Etisalat. השירות זמין באיחוד האמירויות ומציע שילוב של תכני טלוויזיה ממדינות ערב, אסיה ותכנים מערביים, ספריית וידאו on-demand עם למעלה מ- 10,000 שעות של תוכן זמין. Switch TV ממנפת את פלטפורמת הטלוויזיה בענן של חברת סינמדיה וכן את היצע הוידאו שלה, על מנת לספק למנוייה שירות רב-מסכי. I24NEWS זמין למנויי Switch TV באפיקים 264 (אנגלית) ו- 265 (ערבית).

פרנק מלול, מנכ״ל ומייסד i24NEWS מסר כי "הודות לשינויים במזרח התיכון, צוותי חדשות יכולים עתה לסקר אירועים באיזור ממגוון זוויות. אנו ב- i24NEWS גאים מאד בכך שאנו הראשונים לספק את התמונה המלאה לצופינו ברחבי העולם, וכעת גם באיחוד האמירויות. בעוד שאנו מפתחים ללא הפסקה תכנים חדשים עבור צופינו הנאמנים, אנחנו ממשיכים להגיע לקהלים חדשים ומרחיבים את תפוצת שידורי הערוץ. אנו מודים ל- Etisalat על צעד פורץ דרך, המהווה ביטוי להסכם השלום בין ישראל ואיחוד האמירויות".