"עדיין מנסה לעכל את ההאשמות"

השייח' חאמד בן ח'ליפה הגיש את המסמכים הנדרשים בכדי להיכנס שותף בבית"ר ירושלים. "למרות הכל, אנחנו כאן ונחושים לצאת לדרך משותפת"

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"א בטבת תשפ"א

"עדיין מנסה לעכל את ההאשמות"-ערוץ 7
היסטוריה בבירה. חוגג והשייח' ח'ליפה
צילום: דוברות בית"ר ירושלים

אחרי חרושת שמועות בשבוע האחרון שהגדילו ותפסו כותרות ביומיים האחרונים, היום (שלישי) העביר השייח' חאמד בן ח'ליפה את כל המסמכים הנדרשים לטובת השלמת העסקה והיכנסו כשותף במועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים.

אמש פורסם בעיתון 'דה מרקר' על שלל חשדות שעלו נגד השייח' המוסלמי כשבין היתר עלו החשדות כי מדובר באיש קש לכאורה. ב'דה מרקר' חשפו כי בדיקת ההתאחדות לכדורגל ובקרת התקציבים ששכרו שירותי חקירות, העלתה ממצאים חשודים נגד השייח' האמירתי ואף נבדקו קשרים שלו עם בעלי עבר פליליים אשר עסקו בהלבנת הון.

לאחר ששמע את ההאשמות וכעס על דליפת החומרים מתוך ישיבת הזום שקיים ביום חמישי האחרון, היום בשעות הבוקר העביר השייח' האמירתי את כל המסמכים שנדרשו ממנו בכדי להשלים את העסקה, מסמכים אותם שלח אל הוועדה להעברת זכויות ובהם מפורטים כל התשובות לכל השאלות.

לא רק זאת, אלא שבכדי להראות רצינות בדבר רצונו לעשות היסטוריה ולהיכנס כשותף בבעלות של בית"ר ירושלים, העביר השייח׳ חאמד בן ח'ליפה חלק מהסכום הראשוני אותו התחייב, זאת בכדי לחזק את הקבוצה כבר בחלון ההעברות הקרוב שייפתח בעוד חמישה ימים.

עם שליחת כל החומרים והסכום הכספי הראשוני, אמר השייח׳ בן ח'ליפה כי הוא נפגע מאוד מהיחס כלפיו. "אני עדיין מנסה לעכל את היחס וההאשמות הנבזיות אותן אנו חווים מהיום שהחלטנו להיכנס כשותפים בבית"ר".

עם זאת, השייח' בן ח'ליפה אמר כי הוא לא מתכוון לסגת מהעסקה. "למרות הכל, אנחנו כאן, ואנחנו נחושים ומתכוונים להתחיל את הדרך המשותפת שלנו בקבוצה, ולראייה העברנו היום חלק מהסכום אותו התחייבנו".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il