היוזמה המרגשת של מכבי ת"א

מועדון הכדורסל של מכבי ת"א פנה לבעלי עסקים קטנים שנפגעו מהקורונה ליצור עימם קשר כדי לעזור להם בחשיפה וחיבור למפרסמים

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"א בטבת תשפ"א

היוזמה המרגשת של מכבי ת"א-ערוץ 7
יוזמה חדשה ומרגשת של מכבי
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

אלופים, לא רק על הפרקט. מכבי ת”א נרתמת למען העסקים הקטנים. יוזמה חדשה מרגשת ומבורכת של מכבי ת"א תעניק לעסקים קטנים חשיפה, פרסום וחיבור לעסקים גדולים ומבוססים.

הצהובים מת"א שהעפילו שלשום אל חצי גמר גביע המדינה בכדורסל ובמשך שנים רבות נחשבו ל"קבוצה של המדינה", הצדיקו היום (שלישי) את הכינוי כשפתחו ביוזמה חדשה שמטרתה לעזור לבעלי העסקים הקטנים שנפגעו ונפגעים מנגיף הקורונה לקום על הרגליים מחדש.

בזמן שבממשלה חתכו לאחרונה את קצבאות המענקים שהובטחו ולפני זמן קצר הודיעו גם על סגר מלא מסוף השבוע ולמשך 10 ימים רצופים, במכבי ת"א הרימו את הכפפה והחליטו לעזור לעסקים הקורסים.

על פי הודעת המועדון הצהוב של ת"א, האלופה תאסוף פניות של בעלי עסקים כאלה ואחרים אשר חוו וחווים פגיעה קשה כתוצאה ממשבר הקורונה ותנסה לעזור להם. בין העזרות המוצעות: חשיפה ופרסום של העסק, חיבור למפרסמים הגדולים ומעניקי החסויות של מכבי ואף סיוע ישיר של המועדון לאותו בעל עסק שנמצא במצוקה.

במכבי קוראים לבעלי העסקים הקטנים למלא את דף הנחיתה שנמצא אצליהם באתר, להשאיר פרטים וכבר ידאגו לחזור אליהם ולעזור ככל האפשר. ככה יוצרים חיבור לקהילה ומחזירים לאוהדים ולעם.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il