חתונה
חתונה צילום: istock

חסידות 'תולדות אברהם יצחק' חגגה אמש (שלישי) את חתונת נכד האדמו"ר בביתר עילית, בניגוד להנחיות הבריאות.

החתונה החלה בשעות אחר הצהריים כדי לנסות להסוות את האירוע אולם שכנים חרדים המתגוררים בסמיכות התקשרו למשטרה שהחישה פעמיה למקום וניסתה לעצור את החתונה.

במשך דקות ארוכות התקשתה המשטרה להיכנס למקום. רק לאחר דין ודברים עם עסקני החסידות הוכנסו השוטרים פנימה והחלו לפזר את האירוע.

עדי ראיה שנכחו במקום מספרים כי לגודל האירוניה, במקביל לפינוי האירוע, כמה שוטרים ניגשו לאדמו"ר, קיבלו ממנו כוס יין והתברכו מפיו.

מדוברות המשטרה נמסר כי "בעקבות דיווח שהתקבל אמש במשטרה אודות חתונה שמתקיימת באולם בית כנסת בעיר, הוזעקו למקום כוחות משטרה. בהגעת הכוחות למקום דלתות הכניסה לאירוע היו נעולות והחוגגים סירבו לפותחן, ורק לאחר שיח והידברות עם מארגני האירוע נפתחו הדלתות ובמקום נצפו מאות משתתפים, שאינם עוטים מסכות ובניגוד לתקנות".

עוד הוסיפו כי "בעת שכוחות המשטרה עסקו בפיזור המשתתפים, החלו להתאסף עשרות משתתפים מחוץ למקום האירוע, להפר את הסדר, להתעמת עם השוטרים, ליידות אבנים לעברם וגרמו נזק לרכבי המשטרה. למקום הוזעקו כוחות נוספים שפעלו לפיזור מלא של המשתתפים ולאיתור מארגני החתונה. בסיום הפיזור זומנו לחקירה מארגני האירוע, מחזיק המקום ונוספים והחקירה נמשכת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו