ינקי פרידמן
ינקי פרידמן צילום: אפרת ורד

ינקי פרידמן, מנכ״ל רשת צביה וחבר מרכז בית יהודי הודיע על תמיכתו במפלגת 'הציונות הדתית', בהמשך להודעת של השר לשעבר וח"כ בצלאל סמוטריץ' על פתיחת השורות.

"אני קורא לך בצלאל: ראש בית אב למשפחות הציונות־הדתית אתה, ויהי ה' אלוקינו עמך. ועתה טול מטך והנהג את העדה. ואנו הננו מתייצבים מאחוריך; צועדים אחריך. ואני קורא לכל פלגי הציונות הדתית – מי כפרט, מי כמשפחה, ארגון או חבורה, להתייצב מאחורי בצלאל – לעמוד יחד איתו, לצעוד ולעלות יחד אל הר ה' כדי לקום ולעמוד במקום קדשו", אמר פרידמן.

דבריו של פרידמן מצטרפים להודעתו של מנכ״ל מרכז ישיבות ואולפנות בנ״ע אלחנן גלט מלפני מספר ימים שהביע תמיכה ואמר, ״בצלאל היקר, זכינו בשנים האחרונות להכירך מקרוב ולעמוד על מחויבותך לערכי הציונות הדתית - תורה עם ארץ ישראל. זכינו לראות את פעילותך הציבורית כשליח ציבור נאמן העושה לילותיו כימים, למען קידום מדינת ישראל עם החזון הגדול עליו אנו מחנכים את תלמידינו".

"ב״ה זכינו לראות תוצאות בכל התחומים והכל אתה עושה באצילות, בנעימות, בענווה גדולה וביחסי אנוש מעולים של בין אדם לחבירו עם כל חלקי החברה הישראלית. 'לך בכוחך זה והושעת את ישראל'. אנחנו איתך ומאחוריך. אנחנו חיילים של מנהיג, שרואה את עצמו ומתנהג כשליח למען כלל ישראל", הוסיף גלט.