רון חולדאי
רון חולדאי צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ראש העיר תל אביב רון חולדאי המתמודד לכנסת בבחירות הקרובות פיטר אמש את סגניתו ציפי ברנד באמצעות מכתב פומבי ששיגר במייל לכלל חברי מועצת העיר.

"לדאבוני זה תקופה ארוכה את פועלת – פעם אחר פעם – על דעת עצמך ותוך התעלמות בוטה מעמדות הגורמים המקצועיים העירוניים ומהנחיות", כתב לה חולדאי.

ראש העיר הוסיף, "את לצערי מעדיפה על פי רוב צעדים פופוליסטיים על פני מהלכים שקולים. הבלגתי על שורה ארוכה ומתמשכת של מעשים והתבטאויות ברוח זו מתוך תחושת מחויבות ליתר חברי סיעתך. חוששני שלא פירשת זאת נכון וראית בכך לגיטימציה להתנהגות לא אחראית".

ברנד בתגובה העלתה פוסט בפייסבוק בו היא קוראת לחולדאי לעזוב את תפקידו עד להתמודדותו לכנסת הבאה.

"האיש שמתייחס כרגע לתל אביב כחלטורה זמנית לסידור עבודה, ועסוק בפוליטיקה הארצית כנראה חושש ממי שמשקיעה את כל זמנה ברווחת התושבים ושהטלפון שלה פתוח".

"בחצי שנה האחרונה ראש העיר אינו עסוק במשבר שהעיר מצויה בו, הפקידות השתלטה על העיר, הגנים לא עובדים בימי שישי, העירייה גובה אגרות ותשלומים מעסקים שעומדים סגורים. אני מבטיחה להמשיך להילחם על העקרונות שלנו התל אביבים - ללא מורא מאף פוליטיקאי", כתבה.

עוד הוסיפה: "העיר ותושביה נמצאים בתקופה מאתגרת, הקוקפיט לא יישאר ריק ואנחנו לא ניתן לתל אביב יפו לאבד גובה. בימים הקרובים אודיע על המשך צעדיי, לבינתיים הולכת לישון גאה בדרכי וגאה בכך שנלחמתי ועוד אלחם עבורכם".