צאי לחופשי, דווקא בסגר

גם באתגרים של החיים בכלל, ובתקופת הסגר בפרט - את יכולה לצאת לחופשי ולהיות מי שאת רוצה להיות

תגיות: סגר
בשיתוף טל שמידט , כ"ג בטבת תשפ"א

צאי לחופשי, דווקא בסגר-ערוץ 7
טל שמידט
צילום: רעות קורנברג

סגר. הכל סגור. את מרגישה שאת לא מצליחה להיות עצמך כשכולם בבית בסגר? מרגישה בפער בין איך שאת רוצה להיות בסגר לבין מה שאת עושה בפועל? את ממש לא לבד!

מרגישה שבמקום ליהנות מהתקופה את פשוט מרגישה בכלוב? לא מצליחה להבין איך אנשים מספרים שהקורונה עשתה להם טוב? אני ממש מבינה אותך.

הירשמי עכשיו, כאן

זה באמת אתגר רציני שדורש מאיתנו להתבונן היטב בעצמנו. כל כך הרבה אימהות מרגישות שהסגר חונק אותם.

מה אני אעשה עם כל הילדים בבית...? איך אני אצליח גם לעבוד מהבית, גם להיות המורה של הילדים, גם השוטרת של מי שלא מקשיב וגם עו"ד להפריד במריבות ולשפוט עם מי הצדק..? וכל זה בנוסף לשוטף - שאת גם המבשלת, המנקה, המכבסת, ומנסה להיות גם המחבקת והמנשקת אבל... לפעמים במקום זה את הופכת להיות העייפה והמתעצבנת. כל זה אמא אחת ועוד בסגר...? בלי טיפת אוויר לעצמה..?

להתכונן לסגר - לזה שהילדודס איתנו צמוד צמוד בבית. לחשוב איזה אדם אני רוצה להיות ולא רק להגיב מהבטן ולנסות לכבות שריפות ולהפריד בין מריבות הילדים. להיות את באמת.

האדם והאמא שאת באמת רוצה להיות - גם במצבי אתגר. אני יודעת, את קוראת את זה ואומרת גם אני רוצה שינוי. גם לי נמאס להרגיש פספוס ענק בחיים, שאני לא מתקדמת לשום מקום משמעותי ומרגישה תקועה ושהחיים עוברים לידיי...וזה מתפוצץ לי בפנים בעיקר בסגר - כי אני רואה כמה אני לא בסדר...
אני יודעת, חוויתי על עורי את חוסר היציבות הזו והבלאגן הפנימי כשחמי היקר היה במצב קשה ובסכנת חיים מהקורונה, ובתוך כל הכאוס של הבידוד והבלאגן אני התאמצתי להיות אני. להישאר מי שאני - ולא לעוף עם הרוח לפי מצב הרוח.

וגם אם לפעמים נדמה לך שיש רגיעה והכל בסדר, רעידות האדמה בחיים חוזרות שוב ושוב...זה מרגיש כמו מבוי סתום, כמו מלחמה אבודה מראש.

בדיוק בשבילך, בחינם לגמרי, טל שמידט עושה אימון לייב במוצאי שבת הקרוב בתשע בערב.

טל שמידט היא מאמנת, מטפלת ומלווה נשים בתהליך שלהן להתחבר פנימה לעצמן. בתקופת הקורונה החלה בהעברת סדנאות בלייב ועוזרת למשתתפות לעבור שינוי ענק בחיים. מספר המקומות לאימון לייב מוגבל. הירשמי עכשיו, כאן