יובל דיין דמיינה טבעת "אבל זה נחתך"

יובל דיין חשפה בחשבון האינסטגרם שלה שהייתה בזוגיות במשך חצי שני שכבר התקרבה לטבעת. זה "הסתיים לו בהפתעה גמורה ובחיתוך מבאס".

תגיות: יובל דיין
יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ"ד בטבת תשפ"א

יובל דיין דמיינה טבעת "אבל זה נחתך"-ערוץ 7
יובל דיין
צילום: Shlomi Cohen/Flash90

הזמרת יובל דיין חשפה היום (שישי) שהיא הייתה בקשר זוגי ממושך במהלך הקורונה וכבר ראתה בעיני רוחה את הטבעת.

דיין, שתחגוג הערב את יום הולדתה ה-26 בתאריך העברי, בחרה לשתף. "במהלך הקורונה הייתי חצי שנה בקשר ממש רציני ומהמם עם אדם יקר שנתן לי כל כך הרבה, והסתיים לו בהפתעה גמורה ובחיתוך מבאס", כתבה בחשבון האינסטגרם שלה.

היא לא חשפה לקהל מעריציה את הזוגיות. "אל תתבאסו שלא שיתפתי אתכם", כתבה. "הבטחתי לעצמי שאספר לכם כשתהיה טבעת".

אחרי הפרידה הכואבת, "פתאום משהו בנתיבים בלב שלי התחיל להשתנות", ציינה. "אלה שסללתי בחיוך התחילו להתעקם ולתקוע בתוכם רגשות. ומזאת שהכל אצלה לטובה, שלא התלוננה פעם אחת לאורך כל הקורונה, התפילות שלי קיבלו איזה עוקץ. הדיבורים עם השם קיבלו איזה מימד אפל של 'נו מה בזבזת לי ת'זמן חצי שנה? בשביל מה? לא בא לך שאני כבר אתחתן? למה לא בראת אותי כבר ככה וככה וככה? למה קשה?'"

אולם מהמחשבות האלה לקחה דיין את הנסיון למקום של אמונה. "השם לא עובד אצלך", כתבה. "מה ששייך לך מחכה לך, שתשייפי מעליך עוד כל מיני שכבות ותדייקי את עצמך לקראתו. אין עוד מלבדו בשבילי זה לא עוד איזה סטיקר של שרופים על הרכב, זה לחזק את הקשר איתו. כי אשכרה אין עוד מלבדו שידאג לי. זה לדבר על הכל, עד שארגיש שהוא שומע".

"הדבר שאני הכי מאחלת לעצמי בשנה הזאת, לגיל 26, זה לקבל באמונה שלמה ושמחה אמיתית את כל מה שקורה", היא איחלה. "ממש הכל כולל הכל. לא רק אמפי שוני מלא ומקום ראשון במצעד של גלגלצ, אלא גם דברים שמתפרקים בדרך, לראות את היופי גם תהליכים ולא רק בתוצאות. להיות עצובה זה לחשוב שאני יודעת הכי טוב מה טוב בשבילי. והאמת, שאני לא".

"אני מאחלת לנו שנחזור כבר לשמוח בהופעות, שנתחבר מחדש אחרי שהתרחקנו. לחייך חזק מכל הלב. שנעריך, שנהיה בריאים ושמחים, וטובים באמת אחד לשני בעיקר כשלא נוח. זו תקופה טובה אם בוחרים לקרוא לה ככה. וככה אני בוחרת להאמין, מוזמנים להצטרף אליי", כך דיין.