אני לקראת התקף לב חייב את הסיוע שלכם

זה החל כשהארונות בבית התרוקנו. כעת הרופאים אומרים שזה עניין של זמן עד שיכה בי התקף לב. אשתי לא מתפקדת ואין אוכל לילדים.

בשיתוף קופת העיר , כ"ו בטבת תשפ"א | עודכן: 21:32

אני לקראת התקף לב חייב את הסיוע שלכם-ערוץ 7
אילוסטרציה
צילום: istock

יש לנו עשרה ילדים. חכמים, נבונים, עדינים ו... רעבים. אני מרגיש שנכשלתי כאבא. אני לא נרדם בלילות מרוב ייסורי נפש, איך כשלתי ככה בתפקידי כאבא. איך אני לא מצליח להביא לילדים שלי אוכל לפה.

תמיד חיינו בצמצום, תמיד הסתפקנו במינימום הנצרך, אבל מי האמין שיום אחד מגירת הלחם בבית תהיה ריקה? מתי חלמתי שמעל המקרר לא תהיה אף תבנית ביצים?

לסיוע למשפחה לחצו כאן

כבר שנה שאני מרגיש ייסורי נפש גדולים, ותעסוקה בלב. הרופאים אומרים שזה עניין של זמן עד שיהיה לי התקף לב, ושאני חייב להרגיע את הלחצים. אבל אני רק מרגיש את הלחץ עולה וגודש את החזה שלי עוד יותר, ולא יודע מה לעשות. איך המחשבה שאני עומד למות אמורה להרגיע אותי??? שהילדים שלי יישארו גם רעבים וגם יתומים? שאשתי תישאר אלמנה? מי יאכיל את הילדים שלי? איך המשפחה תתמודד עם כל החובות? איך אוכל להרגיע את ייסורי המצפון שלי? איך אדאג שלא אמות מהתקף לב? איך אני מבטיח שהילדים שלי לא יישארו יתומים? עמוס לי, עמוס לי בלב.

לפני שנה כשפוטרה מהעבודה, אשתי התחילה להרגיש לא טוב, הרופאים אמרו שהיא פשוט קרסה מעומס דאגות ולחצים. היום היא אישה חלושה שלא מסוגלת בקושי לתפקד, והבת הגדולה שלי מנהלת את הבית. אז מה יהיה אם אמות? אפילו אמא מתפקדת ובריאה ומפרנסת לא יישאר לילדים שלי!!!

החיים שלי על סף תהום. אני מתפרק. אני חייב את ההצלה שלכם.

השבוע ראש ישיבת פוניבז׳ הרב בערל פוברסקי החליט שהוא יוצא מגדרו למעני, שהוא לא מסוגל לעמוד מנגד למצוקתי הנוראה, ולקח על עצמו להרים אותי מאשפתות. כעת הוא מתחנן אליכם באופן אישי שתפתחו את לבכם בפניי. אני מתחנן אליכם יחד איתו, אל תעמדו מנגד. אל תשאירו אותי לבד. אני לא עומד בזה יותר. תצילו אותי לפני שאקרוס סופית.

לסיוע למשפחה לחצו כאן