אריה גולן: צריך לומר מילה טובה על סגן נשיא ארה"ב מייק פנס

''כל מדינה צריכה פוליטיקאים אמיצים כמו מייק פנס ורפובליקנים בכירים נוספים שיעזו להתייצב ברגע האמת מול מנהיגם ולומר לו סטופ".

ערוץ 7 , כ"ו בטבת תשפ"א

אריה גולן: צריך לומר מילה טובה על סגן נשיא ארה"ב מייק פנס-ערוץ 7
אריה גולן
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

שדרן הרדיו ואיש התקשורת אריה גולן שיבח בפתח תוכניתו ברשת כאן ב' את סגן נשיא ארה"ב מייק פנס שהעז לסרב לדרישת נשיא ארה"ב טראמפ והכריע בעד קבלת תוצאות הבחירות.

"צריך לומר מילה טובה על סגן נשיא ארה"ב מייק פנס. הפוליטיקאי האוונגליסט השמרן הקיצוני מאינדיאנה, עמד במבחן העליון של כל אדם. בין הנאמנות לבוס לנאמנות לדמוקרטיה – הוא הכריע נגד הנשיא טראמפ ובעד קבלת דין הבוחר האמריקני", אמר גולן.

''מייק פנס התייצב נגד הנשיא שלו, שדרש ממנו בתוקף שלא להביא לאישור הקונגרס את תוצאות האמת של הבחירות לנשיאות. הוא סירב לשחק את התפקיד שהודיע לו טראמפ שרצה לכפות את עצמו לעוד ארבע שנים על הגדולה בדמוקרטיות''.

אריה גולן המשיך: ''בדיוק בשביל זה המציאו האבות המייסדים של ארה"ב את תפקיד סגן הנשיא, כדי שיכנס מיידית לפעול בנחישות כשהנשיא מאבד את זה.

''כל מדינה צריכה פוליטיקאים אמיצים כמו מייק פנס ורפובליקנים בכירים נוספים, כדי שיעזו להתייצב ברגע האמת מול מנהיגם ולומר לו – סטופ. עד כאן – אם הוא מהווה סכנה לדמוקרטיה", הוסיף.