מכה קשה לוושינגטון ודני אבדיה

אם לא מספיקה העובדה שהיא מחזיקה במאזן הגרוע ביותר בליגת ה-NBA, וושינגטון וויזארדס תחסר את הסנטר המוביל שגמר את העונה

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ז בטבת תשפ"א

מכה קשה לוושינגטון ודני אבדיה-ערוץ 7
וושינגטון. כעת גם בלי הסנטר המוביל
צילום: רויטרס

עונת הבכורה של דני אבדיה בליגת הכדורסל הטובה בעולם ממשיכה להיות קשה מאוד. על אף שהוא מרשים ועונה על כל הציפיות, קבוצתו לא מצליחה לחבר ניצחונות ורשמה עד כה את המאזן הגרוע ביותר בליגה עם 8 הפסדים ושני ניצחונות בלבד.

הערב (ראשון) קיבלו אבדיה וקבוצתו בשורות קשות מאוד שעלולות לסבך אותם בצורה משמעותית מאוד.

אחרי שירד הלילה כבר בדקות הראשונות במשחק מול מיאמי מהפרקט ודידה לעבר חדרי ההלבשה, תוצאות בדיקת ה-MRI של הסנטר הפותח של וושינגטון, תומאס בראיינט הגיעו ואלה בישרו על לא פחות מקרע ברצועה הצולבת.

מדובר במכה קשה עבור הסנטר המוביל של וושינגטון וכמובן גם עבור קבוצתו במדיה הוא משחק מ-2018.

זו הייתה פתיחת העונה הטובה ביותר של הסנטר האמריקאי בקריירת המשחק ב-NBA כאשר קלע ממוצעים של 14.3 נקודות ו-6.1 ריבאונדים למשחק ונחשב לסנטר הפותח של וושינגטון.

לא רק זאת, אלא שבראיינט למעשה הוא הקלעי השלישי בטיבו בקבוצה אחרי בראדלי ביל וראסל ווסטברוק, הריבאונדר השני בטיבו בקבוצה אחרי ווסטברוק והחוסם הכי טוב שהיה לוושינגטון להציע.

הסנטר הרבגוני קלע עד לפציעתו הלילה ב-43% מחוץ לקשת וכמעט ב-65% ל-2 ובוושינגטון לקחו אותו בחשבון כאשר בנו את הקבוצה הנוכחית עם שחקנים צעירים לצד וותיקים וכוכבים העונה. בוושינגטון קיוו כי יצליח לאזן בין הקצוות ולהדביק את השחקנים כולם צעירים ו-ותיקים למקשה אחת.

כעת בוושינגטון שסבלה גם ככה מדלילות גדולה בקו הקדמי, יצטרכו לקבל החלטה מה לעשות - לחפש סנטר אחר פנוי בשוק, או אולי לעשות טרייד עם אחד מהכוכבים. דני אבדיה יעזוב?

בין כך ובין כך, כעת בלי בראיינט זה עשוי להיות קשה עוד יותר עבור הקבוצה שנמצאת במאזן הגרוע ביותר במזרח ובליגה כולה. צרות בצרורות לדני אבדיה וקבוצתו הראשונה בליגת הכדורסל הטובה בעולם.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il